Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Semenyo dzisiaj dramat
4
Fajnie liniowy XD
6
Już widzę jak ktoś gwizda takie coś na Yamalu HAHAHAH
2
Ale nur Madueke HAHAHA
1
Według mnie Real dzisiaj wygra, nw czemu XD
1
Muszą piłkarze dobrze odpocząć, jednak mecz z Atletico ich przeciążył strasznie.
0
Szkoda strzępić ryja NAPRAWDĘ
2
Dobrze że na PSG nie trafiliśmy, byłoby z 5-0
0
HAHAHAHAH Yamal idź pan
2
Ale gówno gramy cały mecz
0
Akcja pozycyjna i nikt koło środkowych obrońców Newcastle XD
0
Rapha zejdź i skończ się błaźnić
0
Yamal I Rapha bezużyteczni
2
Ładna sedzia dzisiaj ma misję XD
3
Nie da się tego oglądać XDDD, mecz z Atletico nas totalnie przeciążył.
1
Nie mamy kadry na LM smutne
0
Nie mamy napastnika, gramy ŚO na PO. Laporta naprawdę chce wygrać tym LM XD
0
Ale my jesteśmy tragiczni XDDD
1
My to przegramy
0
Więcej podań to rywala Rapha chłopie
3
Rapha jest do zmiany
0
Rapha jak za Xaviego XDD
3
Rapha od powrotu wygląda blado
1
Patrzę na tą obronę i wyczuwam mega wylewy
1
I takie matoły na VARZE wezmą za ten mecz kupę hajsu a zrobili Skandal w Hicie, dla mnie to jest niepojęte.
1
I po co VAR wprowadzili? Rozumiem antypatię do klubu ale bez jaj
1
Ale ich przekręcili z 2 goli XDDDDDD
0
Co za wał HAHAH
0
Rashy w tym sezonie miał sporo fajnych momentów, zrobił trochę G+A ale czy powinniśmy wydawać 30 MLN na gościa który większość czasu będzie siedział na ławce i grał tak jak wczoraj z Bilbao?
5
Bardzo ważne 3 PKT na ciężkim terenie