0

Semenyo dzisiaj dramat

4

Fajnie liniowy XD

6

Już widzę jak ktoś gwizda takie coś na Yamalu HAHAHAH

2

Ale nur Madueke HAHAHA

1

Według mnie Real dzisiaj wygra, nw czemu XD

1

Muszą piłkarze dobrze odpocząć, jednak mecz z Atletico ich przeciążył strasznie.

0

Szkoda strzępić ryja NAPRAWDĘ

2

Dobrze że na PSG nie trafiliśmy, byłoby z 5-0

0

HAHAHAHAH Yamal idź pan

2

Ale gówno gramy cały mecz

0

Akcja pozycyjna i nikt koło środkowych obrońców Newcastle XD

0

Rapha zejdź i skończ się błaźnić

0

Yamal I Rapha bezużyteczni

2

Ładna sedzia dzisiaj ma misję XD

3

Nie da się tego oglądać XDDD, mecz z Atletico nas totalnie przeciążył.

1

Nie mamy kadry na LM smutne

0

Nie mamy napastnika, gramy ŚO na PO. Laporta naprawdę chce wygrać tym LM XD

0

Ale my jesteśmy tragiczni XDDD

1

My to przegramy

0

Więcej podań to rywala Rapha chłopie

3

Rapha jest do zmiany

0

Rapha jak za Xaviego XDD

3

Rapha od powrotu wygląda blado

1

Patrzę na tą obronę i wyczuwam mega wylewy

1

I takie matoły na VARZE wezmą za ten mecz kupę hajsu a zrobili Skandal w Hicie, dla mnie to jest niepojęte.

1

I po co VAR wprowadzili? Rozumiem antypatię do klubu ale bez jaj

1

Ale ich przekręcili z 2 goli XDDDDDD

0

Co za wał HAHAH

0

Rashy w tym sezonie miał sporo fajnych momentów, zrobił trochę G+A ale czy powinniśmy wydawać 30 MLN na gościa który większość czasu będzie siedział na ławce i grał tak jak wczoraj z Bilbao?

5

Bardzo ważne 3 PKT na ciężkim terenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?