2

Oby ten gol Dał Raphinhy moc na 2 Połowę bo w 1 wyglądał mega słabo

0

Karnyyy potwierdzony

0

Przed przerwą jest wiara

1

Karnyyyyyyyy mamyyy to

0

Raphinha to jest poziom ławki a nie 1 składu Przykro mi

0

Lewy obrońca i Napastnik proszę

3

Ferran I Balde mam dość

0

Wypad z tym plackiem XDDD

1

Żyjemy żyjemy panowie

0

Gerrard co ty wyprawiasz

2

HAHAHAHAH Na misji

0

Jeszcze 3 XDDDDDD

1

Z tego nic nie będzie...

0

Rapha tragedia po tej kontuzji

4

Tutaj będzie problem 1 strzelić a co dopiero 4 XD

0

Może to nic poważnego

0

Ten Kounde sobie jaja robi XD

0

Sedzia na misji XD

0

Jezzzu ale napinka, oprawa, Fajerwerki oby to się szybko nie skończyło XD

0

JAZDAAAAA Pokazać Ducha Walki, nawet w przypadku braku awansu pokazać serce do walki VEB

3

@AmigoBlancos Miałeś odpuścić granie XD

2

Dawno nie byłem tak zrelaksowany przed meczem Barcy jak dziś. Totalna CALMA

7

Zaraz męczennik czerwo wyrwie XD

2

HAHAHAHAHAH co za komedia XDD

0

Ojjj Franco Franco

3

Vinicius XDDDDDDDDDDDDDDD Co za pryszcz

0

Uffffffff trzymać trzymać

1

Brawoo Soriaaa Trzymać!

0

Ale oni są zmęczeni ja jebie

0

Jak tutaj z 10 minut będzie doliczone XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?