Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten Cyborg prawie to wyrobił Nienawidzę go
0
Pavlidis w tym dwumeczu to jest Impostor XD
1
Fajnie przyśpieszenie ma Benfica tylko oby skuteczność była
0
Do boju BENFICA!!
14
Jeden Bellingham poleciał z LM oby dzisiaj dołączył do niego starszy brat HEHE
1
Atalanta w 1/8 WOWW
1
Ale dramat BVB Szkoda
3
Ehhhhhh BVB zawsze muszą frajerzyć
0
Atalanta chce ratować honor włoskiej Piłki
0
Świetnie grał na Yamala w Grudniu, przydałby się
0
Co oni graja XDDDD
0
Ahhh ten Barella i jego symulki...
5
Ładnie się Bodo trzyma oby tak dalej.
7
Hernandez Hernadzez sedzia meczu Inter Bodo XDD Nawet do LM muszą Ich brać XD
4
@ali3gator Serio spodziewasz się remontady z naszej strony?
0
W 1/8 Atletico z Tottenhamem albo z Liverpoolem, ciekawy meczyk się zapowiada
1
Oblak ależ obrona WOWW
2
Ale wylew Mignoleta XD
0
Ale ten Forbs chodzi
0
4 następne mecze z tego 3 o 16 15 i z Rayo o 14 XDDD Tym czasem biali każdy mecz o 21 HAHA Gówno liga
2
Może próbować Rasha na 9, Lewy gra słabo i za niego wchodzi Ferran który gra jeszcze gorzej XD
1
Masakrę gramy a to jest Levante XD
0
Bardzo średni mecz
1
Yamal do bazy co on gra
12
Yamal faulowany NIC , Yamal kogoś dotknie i odrazu faul XD
1
Człowiek nawet na Levante musi się wkurzać na tą obronę
0
4 następne mecze w La Liga o 16 15 XDD co to ma być XD
0
Nie no Kounde i Balde...
2
Kolejny dublet Ronaldo, 1000 goli w tym roku pęknie.
0
Ładnie Espanyol zaczyna HAHA