3

Ten Cyborg prawie to wyrobił Nienawidzę go

0

Pavlidis w tym dwumeczu to jest Impostor XD

1

Fajnie przyśpieszenie ma Benfica tylko oby skuteczność była

0

Do boju BENFICA!!

14

Jeden Bellingham poleciał z LM oby dzisiaj dołączył do niego starszy brat HEHE

1

Atalanta w 1/8 WOWW

1

Ale dramat BVB Szkoda

3

Ehhhhhh BVB zawsze muszą frajerzyć

0

Atalanta chce ratować honor włoskiej Piłki

0

Świetnie grał na Yamala w Grudniu, przydałby się

0

Co oni graja XDDDD

0

Ahhh ten Barella i jego symulki...

5

Ładnie się Bodo trzyma oby tak dalej.

7

Hernandez Hernadzez sedzia meczu Inter Bodo XDD Nawet do LM muszą Ich brać XD

4

@ali3gator Serio spodziewasz się remontady z naszej strony?

0

W 1/8 Atletico z Tottenhamem albo z Liverpoolem, ciekawy meczyk się zapowiada

1

Oblak ależ obrona WOWW

2

Ale wylew Mignoleta XD

0

Ale ten Forbs chodzi

0

4 następne mecze z tego 3 o 16 15 i z Rayo o 14 XDDD Tym czasem biali każdy mecz o 21 HAHA Gówno liga

2

Może próbować Rasha na 9, Lewy gra słabo i za niego wchodzi Ferran który gra jeszcze gorzej XD

1

Masakrę gramy a to jest Levante XD

0

Bardzo średni mecz

1

Yamal do bazy co on gra

12

Yamal faulowany NIC , Yamal kogoś dotknie i odrazu faul XD

1

Człowiek nawet na Levante musi się wkurzać na tą obronę

0

4 następne mecze w La Liga o 16 15 XDD co to ma być XD

0

Nie no Kounde i Balde...

2

Kolejny dublet Ronaldo, 1000 goli w tym roku pęknie.

0

Ładnie Espanyol zaczyna HAHA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?