1

Przecież stempel był ewidentny

1

Przecież tam stempel na Kounde

2

Tam był faul na Kounde

0

Flick traci koncepcję

1

Blind jest lepszy od każdego naszego obrońcy

2

@cules100pro Kvara Dembele Doue na tą obronę to się źle skończy

0

Uderz z prawej dzbanie

0

Balde i Kounde są do wywalenia w trybie natychmiastowym

0

Eric sam wie że znów zagrał tragicznie

0

Przecież cała obrona jest do wymiany oprócz bramkarza

2

2 podania i są w polu karnym jak długo to ma trwać do jasnej cholery

0

Yamal nic nie asekuruje Kounde co tutaj się odwala

2

Frenkie truchcik i chuj XD

0

Co ten Eric odwala

0

My na serio ta ligę przegramy XDDDDDD

0

Chłop przy piłce w polu karnym a Kounde sobie stoi XDD

1

Ta obrona jest pośmiewiskiem XDDDDD

1

Wpadło wkońcu XDD

0

My tutaj nic nie strzelimy

1

Jak dobrze że w tym tygodniu wraca Pedri.

1

To już jest po prostu przykre

1

Gramy ciężki mecz i jeszcze nie trafiają karnego do szatni Super XDDDDDD

0

Ufffff przed przerwą XDDDD

0

Ile jeszcze zmarnujemy? Jak myślicie?

0

Pedri wróć błagam cię póki o coś jeszcze w tym sezonie gramy

1

Tak ich robi Środkowy obrońca XDDDDD

0

Yamal to naprawdę wędkę powinien dostać w tej 1 połowie

1

On się wywala przy każdym kontakcie XDDD

5

Za oglądanie Kounde powinni płacić odszkodowanie

0

Z tego nic nie będzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?