1

Czerwo to powinno być HALO

1

Chciałbym takie 4-2 do końca XDDDD

1

@blakkudium Jezu ten Simeone ale to jest Cringe człowiek, Yamal w wieku 18 lat wygrał tyle samo LL co on odkąd pracuje w tym Kotletico XD

1

Wiem że gramy gówno w obronie ale doceńmy dzisiaj Atletico Lookman Simeone z nożem w zębach dzisiaj wyszli a nasi pełne gacie przy każdym ich pressingu.

0

Ferran, Balde, De Jong, Casado, Olmo wywalić ich w pizdu z tego klubu

0

De Jong wielki Król z Elche i innymi średniakami z La Ligi i oczywiście znów weryfikacja XD

0

ASK Real madrid jak to tak dostać w cymbał od Atletico POKORA

1

Balde... Lapcio obudź się wypad z nim

0

Ile bym dał za tego Lookmana

1

Kounde i Balde co to jest, każdy ich odjeżdża jak chce XD

0

Firpo>> Balde FAKTY

2

Frenkie w ważnym meczu i jego sprint XDDDDDDDDDD

0

Co ta oborna odpierdala No jasnej cholery

0

To nie jest na moje nerwy

0

Co ten Yamal odwala XDDDDDDD

4

Mecz Box to Box i Frenkie nie istnieje kto zdziwiony?

0

Super Yamal grałeś z Kopenhaga, Mallorca XD

1

Kto daje wykonywać Olmo rzuty różne i wolne?

1

Ten mecz to jest absurd

3

Balde jest do niczego z obronie i w ataku super XDDDD

1

Won z tym Balde proszę, gość jest żałosny cały sezon

4

Co to kurwa jest

1

My nie mamy oborny HAHAHAH

1

Ten Cubarsi jest tragiczny

1

No pewnie HAHAHA

0

Z taką obrona wyjdźmy na Bayern to z 6-0 dostaniemy

0

No co oni odwalają

4

Dziękuję Dani Olmo XDDDDDDDDDD

1

Głowa do góry panowie, JAZDA

0

Ta oborna jest żenada XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?