Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czerwo to powinno być HALO
1
Chciałbym takie 4-2 do końca XDDDD
1
@blakkudium Jezu ten Simeone ale to jest Cringe człowiek, Yamal w wieku 18 lat wygrał tyle samo LL co on odkąd pracuje w tym Kotletico XD
1
Wiem że gramy gówno w obronie ale doceńmy dzisiaj Atletico Lookman Simeone z nożem w zębach dzisiaj wyszli a nasi pełne gacie przy każdym ich pressingu.
0
Ferran, Balde, De Jong, Casado, Olmo wywalić ich w pizdu z tego klubu
0
De Jong wielki Król z Elche i innymi średniakami z La Ligi i oczywiście znów weryfikacja XD
0
ASK Real madrid jak to tak dostać w cymbał od Atletico POKORA
1
Balde... Lapcio obudź się wypad z nim
0
Ile bym dał za tego Lookmana
1
Kounde i Balde co to jest, każdy ich odjeżdża jak chce XD
0
Firpo>> Balde FAKTY
2
Frenkie w ważnym meczu i jego sprint XDDDDDDDDDD
0
Co ta oborna odpierdala No jasnej cholery
0
To nie jest na moje nerwy
0
Co ten Yamal odwala XDDDDDDD
4
Mecz Box to Box i Frenkie nie istnieje kto zdziwiony?
0
Super Yamal grałeś z Kopenhaga, Mallorca XD
1
Kto daje wykonywać Olmo rzuty różne i wolne?
1
Ten mecz to jest absurd
3
Balde jest do niczego z obronie i w ataku super XDDDD
1
Won z tym Balde proszę, gość jest żałosny cały sezon
4
Co to kurwa jest
1
My nie mamy oborny HAHAHAH
1
Ten Cubarsi jest tragiczny
1
No pewnie HAHAHA
0
Z taką obrona wyjdźmy na Bayern to z 6-0 dostaniemy
0
No co oni odwalają
4
Dziękuję Dani Olmo XDDDDDDDDDD
1
Głowa do góry panowie, JAZDA
0
Ta oborna jest żenada XDDD