Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Yamal jak on to utrzymał co za kosmita
0
Oni sami się proszą o 2-2
1
To już jest przesada
0
Ta obrona jak ser szwajcarski XD
0
Ja już mam dość XDDD
0
Wystarczyło strzelić jedna przed przerwą i byłby spokój
0
Paraliżu ciąg dalszy
0
Rapha uraz kurde
3
Mimo nieskuteczności świetnie wyglądamy pod nieobecność Pedriego.
2
Nie wygranie tego meczu jest wypisane w gwiazdach, po tym ile zmarnowali XD
0
Słabi mnie XDDXDDD
2
Oni muszą testować cierpliwość Flicka CD
0
To są jakieś jaja HAHAHAHAHA
0
Frenkie zawał mam przez cb
0
Graja ładnie nagle wchodzą w pole karne i paraliż
0
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
0
Jakie co są pustaki to nie mam pytań CDD
0
I macie te marnowanie debile
0
Ale marnują na potęgę
1
Co oni kombinują XDDD
0
Balde i Fermin to jest nieporozumienie XD
0
Co ten Fermin robi XDD
2
@blakkudium Kocham takie coś HAHA szczególnie w końcówkach przy stykówce
0
Garnacho to jest kompromitacja PIŁKARZA XD
0
Po golu Yamala przełączyłem na mecz PSG I mam takie pytanie za co był podyktowany karny dla Barcy? XD
1
@europejczyk ten gol dał im 24 miejsce HAHA
0
Jezzzzu Martin zostaje...
0
My nie mamy pomocy w tym meczu
1
Idź z tym Balde w chu...
0
Jesteśmy tragiczni.