5

Yamal jak on to utrzymał co za kosmita

0

Oni sami się proszą o 2-2

1

To już jest przesada

0

Ta obrona jak ser szwajcarski XD

0

Ja już mam dość XDDD

0

Wystarczyło strzelić jedna przed przerwą i byłby spokój

0

Paraliżu ciąg dalszy

0

Rapha uraz kurde

3

Mimo nieskuteczności świetnie wyglądamy pod nieobecność Pedriego.

2

Nie wygranie tego meczu jest wypisane w gwiazdach, po tym ile zmarnowali XD

0

Słabi mnie XDDXDDD

2

Oni muszą testować cierpliwość Flicka CD

0

To są jakieś jaja HAHAHAHAHA

0

Frenkie zawał mam przez cb

0

Graja ładnie nagle wchodzą w pole karne i paraliż

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

0

Jakie co są pustaki to nie mam pytań CDD

0

I macie te marnowanie debile

0

Ale marnują na potęgę

1

Co oni kombinują XDDD

0

Balde i Fermin to jest nieporozumienie XD

0

Co ten Fermin robi XDD

2

@blakkudium Kocham takie coś HAHA szczególnie w końcówkach przy stykówce

0

Garnacho to jest kompromitacja PIŁKARZA XD

0

Po golu Yamala przełączyłem na mecz PSG I mam takie pytanie za co był podyktowany karny dla Barcy? XD

1

@europejczyk ten gol dał im 24 miejsce HAHA

0

Jezzzzu Martin zostaje...

0

My nie mamy pomocy w tym meczu

1

Idź z tym Balde w chu...

0

Jesteśmy tragiczni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?