Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Piłkarze Senegalu wchodzą z Boiska HAHAHAHA
1
Co tutaj się odwala to jest HIT XD, ale spokojnie Sociedad grało 120 minut w tygodniu. Po przerwie spuchną
0
Ten mecz to jest duże nieporozumienie XD
0
HAHAHAAH co to za spalony
1
Sędzia gra mecz życia HAHAH
0
I klasyk No ja pierdole
0
Ale fart UFFFF XD
0
Ferran swoje ehh
0
Jak my gramy na ciężkim terenie to zawsze musi deszcz nawalać aż miło
0
Nawala deszcz i jeszcze dziury na murawie XD
0
3 asysty Olise po wejściu z ławki WOW ale to jest Baller
2
Olise jest niesamowitym piłkarzem
3
Jutro nie dać plamy i utrzymać 4 PKT przewagi jak najdłużej.
2
Semenyo, Haaland, Cherki, Doku i grać tak statycznie XDDDDD
4
Obrzydliwe jest to City, co oni graja XD
3
Seria się zaczęła odkąd do 1 wrócił Rapha I Pedri, oby im zdrówko do końca sezonu sprzyjało.
2
Po części nie dziwię się Dro, z Bilbao prowadzimy 5-0 to gość nawet boiska nie wącha. Wielkiej kariery mu nie wróżę, czuję w nim drugiego Guiu.
3
Ansuuu Fati z bramka!
0
Też wam Flaschore średnio działa?
0
Mark Guehi do City, fajny transfer za 20 MLN
2
1/4 poproszę Albacete albo Valencię u siebie.
0
Nienawidzę oglądać meczów z 2-3 ligowcami, szczególnie na wyjazdach. Męka niesamowita
2
Joan ręka sztywna niczym Prime Neuer.
0
Mogliśmy ten mecz już z 5 razy zamknąć matko boska
1
Niech ten mecz już się kończy.
3
Ronny za słaby na 2 ligowca najwidoczniej
0
Yamal zejdź mi z oczu
0
Gdzie jest Ronny a tego Yamala No boże święty
0
Boże święty jak oni wolno biegają HAHA
0
75 minuta Ronny nadal Ława, no szlak mnie trafi