2

Piłkarze Senegalu wchodzą z Boiska HAHAHAHA

1

Co tutaj się odwala to jest HIT XD, ale spokojnie Sociedad grało 120 minut w tygodniu. Po przerwie spuchną

0

Ten mecz to jest duże nieporozumienie XD

0

HAHAHAAH co to za spalony

1

Sędzia gra mecz życia HAHAH

0

I klasyk No ja pierdole

0

Ale fart UFFFF XD

0

Ferran swoje ehh

0

Jak my gramy na ciężkim terenie to zawsze musi deszcz nawalać aż miło

0

Nawala deszcz i jeszcze dziury na murawie XD

0

3 asysty Olise po wejściu z ławki WOW ale to jest Baller

2

Olise jest niesamowitym piłkarzem

3

Jutro nie dać plamy i utrzymać 4 PKT przewagi jak najdłużej.

2

Semenyo, Haaland, Cherki, Doku i grać tak statycznie XDDDDD

4

Obrzydliwe jest to City, co oni graja XD

3

Seria się zaczęła odkąd do 1 wrócił Rapha I Pedri, oby im zdrówko do końca sezonu sprzyjało.

2

Po części nie dziwię się Dro, z Bilbao prowadzimy 5-0 to gość nawet boiska nie wącha. Wielkiej kariery mu nie wróżę, czuję w nim drugiego Guiu.

3

Ansuuu Fati z bramka!

0

Też wam Flaschore średnio działa?

0

Mark Guehi do City, fajny transfer za 20 MLN

2

1/4 poproszę Albacete albo Valencię u siebie.

0

Nienawidzę oglądać meczów z 2-3 ligowcami, szczególnie na wyjazdach. Męka niesamowita

2

Joan ręka sztywna niczym Prime Neuer.

0

Mogliśmy ten mecz już z 5 razy zamknąć matko boska

1

Niech ten mecz już się kończy.

3

Ronny za słaby na 2 ligowca najwidoczniej

0

Yamal zejdź mi z oczu

0

Gdzie jest Ronny a tego Yamala No boże święty

0

Boże święty jak oni wolno biegają HAHA

0

75 minuta Ronny nadal Ława, no szlak mnie trafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?