1

Obstawiam że Bernardo do Benfici pójdzie.

24

Teraz to jest twój czas Robercie!!

4

Do Półfinału Betis, Valencia, Alaves, Barca i będzie super.

1

Guedes składa się do strzału a Cubarsi odsuwa się odsłaniając cała bramkę XDD

0

Niesamowicie szkoda tego meczu, 1 PKT przewagi nad Realem Ehhhh

0

KOMPROMITACJA i Tyle

0

I tak to czerwo nic nie da

0

Przecież to z automatu czerwo powinno być

0

Ale super piła od Cancelo

0

Mam dość mam dość mam dość

1

Już jest po meczu, nawet Pedri zaczął słabo grać.

0

Jezzzu co za placek

0

Strata piłki i nie mamy pomocy, co to ma być

3

A Laporta chce z taką obrona wygrać LM, ok życzę powodzenia.

2

Co ten Cubarsi robi HAHAHAHAH

0

Ten mecz jest żartem,

0

Dobra po meczu GG Sociedad

0

Hahahahahaha klasyk

0

Jezzzu wkońcu super

0

Ojjjj Szkoda Kubo

0

I tak był spalony HAHAAH

1

Nie da się na tego białego kleszcza patrzeć

0

Wrzuć ta piłkę chłopie

0

Idź pań z tym Olmo, chłop przyjąć piłki nie potrafi

0

Flick przez tego Olmo coś zaraz strzeli

0

Oni są już do podrobienia HAHAHA

0

HAHAHAH Brahim co się od Mbappe uczy nurkowania XDD

2

Piłkarze Senegalu wchodzą z Boiska HAHAHAHA

1

Co tutaj się odwala to jest HIT XD, ale spokojnie Sociedad grało 120 minut w tygodniu. Po przerwie spuchną

0

Ten mecz to jest duże nieporozumienie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?