2

Ale to jest męczarnia boże XDD

0

Dążymy do sytuacji z meczu Realu XD

3

Lewy zero ruchu do piłki XD

3

Nie da się Cancelo oglądać XD

0

Czy on kiedyś trafi sam na sam? XD

0

@partymaker Z Mallorca bez Frenkiego.

3

Po przedłużeniu kontraktu przez Nico mówili że będą walczyć o mistrza a tym czasem biją się o spadek HAHA

0

Ten Semenyo to biega jakby mu się nie chciało XD

0

Sedzia w przerwie dostał przelew od Tottków co on wgl odgwizduje XD

7

Solanke kopie w nogę Guehiego oczywiście bez faulu HAHAHA

1

Nawet gówniana Liga Arabska bierze dobrych sędziów z zza granicy a ci nadal mają swoich sędziów dla Madrytu XD

3

I ten Mbappe dumnie się patrzy na trybuny po niesłusznym karnym HAHA łby z Madrytu

3

Trzeba być ślepym żeby nie widzieć że ta liga jest ustawiona, błąd ze spalonymi w naszych meczach z Elche i Sociedadem, karne z czapy dla Realu 9 minut doliczone za Nic. HAŃBA

1

To nie jest karny

1

HAHAHAHAHAHH chłop w piłkę trafia

0

HAHAHAHAHAHAHAH ta liga jest śmiesz

1

Wczoraj błąd ze spalonym Alvaro, dzisiaj za nic 9 minut to już nawet nie jest śmieszne, to po prostu jest żałosne.

2

Brahim koleiny nurek HAHAHA

2

Oni już nawet nie udają, liga pod nich WSTYD

2

20 odrazu mógł doliczyć XDDDD

0

Brak żółtej dla Mbappe HAHAHAHA

1

Co za nurek tfuuuu

1

I pewnie +10 minut żeby Real to wygrał XD

0

No co za kretyn, gol dla białych to kwestia czasu

0

I tak pewnie coś wcisną na 2-1

6

Ale Mierne jest to Rayo XDDD

0

Rayo już ma dość tego meczu XDD

0

Rywal gra Real strzela KLASYK

0

Raczej nadciągnięta dwójka

0

Ajajaja to samo co Militao

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?