Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale to jest męczarnia boże XDD
0
Dążymy do sytuacji z meczu Realu XD
3
Lewy zero ruchu do piłki XD
3
Nie da się Cancelo oglądać XD
0
Czy on kiedyś trafi sam na sam? XD
0
@partymaker Z Mallorca bez Frenkiego.
3
Po przedłużeniu kontraktu przez Nico mówili że będą walczyć o mistrza a tym czasem biją się o spadek HAHA
0
Ten Semenyo to biega jakby mu się nie chciało XD
0
Sedzia w przerwie dostał przelew od Tottków co on wgl odgwizduje XD
7
Solanke kopie w nogę Guehiego oczywiście bez faulu HAHAHA
1
Nawet gówniana Liga Arabska bierze dobrych sędziów z zza granicy a ci nadal mają swoich sędziów dla Madrytu XD
3
I ten Mbappe dumnie się patrzy na trybuny po niesłusznym karnym HAHA łby z Madrytu
3
Trzeba być ślepym żeby nie widzieć że ta liga jest ustawiona, błąd ze spalonymi w naszych meczach z Elche i Sociedadem, karne z czapy dla Realu 9 minut doliczone za Nic. HAŃBA
1
To nie jest karny
1
HAHAHAHAHAHH chłop w piłkę trafia
0
HAHAHAHAHAHAHAH ta liga jest śmiesz
1
Wczoraj błąd ze spalonym Alvaro, dzisiaj za nic 9 minut to już nawet nie jest śmieszne, to po prostu jest żałosne.
2
Brahim koleiny nurek HAHAHA
2
Oni już nawet nie udają, liga pod nich WSTYD
2
20 odrazu mógł doliczyć XDDDD
0
Brak żółtej dla Mbappe HAHAHAHA
1
Co za nurek tfuuuu
1
I pewnie +10 minut żeby Real to wygrał XD
0
No co za kretyn, gol dla białych to kwestia czasu
0
I tak pewnie coś wcisną na 2-1
6
Ale Mierne jest to Rayo XDDD
0
Rayo już ma dość tego meczu XDD
0
Rywal gra Real strzela KLASYK
0
Raczej nadciągnięta dwójka
0
Ajajaja to samo co Militao