Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda tego błędu Joana kto wie jak ten mecz by się potoczył ehhh
1
Najgorsze jest to że nawet Saudi ściąga znanych europejskich sędziów do swoich Hitów a ci dalej będą się trzymać tych Oferm z wylizana grzywką, Przykre to jest
0
@Gitarkafcb Nie będę bił brawo, na Elche Mallorci czy inne Oviedo Balde, Ferran, De Jong wyglądają Topowo a zobacz co się dzieje Z Atletico czy Chelsea. Co my chcemy ugrać w Europie z średniakami.
0
Rash albo Ferran czasem tak pressował jak Simeone mokry sen
1
GULIANO WOW Szacun chłopie
1
Yamal kiwa zamiast podawać grając w 10 SZACUN XDDDD
1
Ferran... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Brak Asekuracji na lewej stronie Rapha wróć i już się nie łam proszę!
0
Błagam żeby się to Manita nie skończyło
0
Ferran No nie wytrzymam do kurwy nędzy
0
Mam nadzieję że Laporta wkońcu zrobi rewolucje w lato
2
Idź pan z tym Ferrnanem co to jest za podanie do Erica XDD ja już sił nie mam
1
Pan sedzia dzisiaj wykonał swoją robote
2
Balde następne 5 meczy Ława budować Cancelo na LO bo gorszy być nie może
1
W tym roku co mecz gramy 11 na 12 szkoda
1
HAHAHAHAH No co za drukarnia to jest
1
Balde i wszystko jasne...
0
Ten Spalony nas totalnie osłabił
3
Co to są za rozegrania XDD
0
Gdzie jest Balde do cholery
1
Przykro się patrzy na Yamala
1
Pogódźmy się z faktem że co mecz nas kręcą
1
10 minut będą to sprawdzać XDDDDD
2
Ale nas oszukują oszuści
2
Znów nas oszukują z linia
1
Czerwonej nie sprawdzał a gola tak HAHAH co za pajace
2
Walą nas na czerwone i gola HAHA
1
Nie ma spalonego XDD
1
Jazda panowie do boju
0
Nie ma czerwa HAHAHAH