2

Szkoda tego błędu Joana kto wie jak ten mecz by się potoczył ehhh

1

Najgorsze jest to że nawet Saudi ściąga znanych europejskich sędziów do swoich Hitów a ci dalej będą się trzymać tych Oferm z wylizana grzywką, Przykre to jest

0

@Gitarkafcb Nie będę bił brawo, na Elche Mallorci czy inne Oviedo Balde, Ferran, De Jong wyglądają Topowo a zobacz co się dzieje Z Atletico czy Chelsea. Co my chcemy ugrać w Europie z średniakami.

0

Rash albo Ferran czasem tak pressował jak Simeone mokry sen

1

GULIANO WOW Szacun chłopie

1

Yamal kiwa zamiast podawać grając w 10 SZACUN XDDDD

1

Ferran... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Brak Asekuracji na lewej stronie Rapha wróć i już się nie łam proszę!

0

Błagam żeby się to Manita nie skończyło

0

Ferran No nie wytrzymam do kurwy nędzy

0

Mam nadzieję że Laporta wkońcu zrobi rewolucje w lato

2

Idź pan z tym Ferrnanem co to jest za podanie do Erica XDD ja już sił nie mam

1

Pan sedzia dzisiaj wykonał swoją robote

2

Balde następne 5 meczy Ława budować Cancelo na LO bo gorszy być nie może

1

W tym roku co mecz gramy 11 na 12 szkoda

1

HAHAHAHAH No co za drukarnia to jest

1

Balde i wszystko jasne...

0

Ten Spalony nas totalnie osłabił

3

Co to są za rozegrania XDD

0

Gdzie jest Balde do cholery

1

Przykro się patrzy na Yamala

1

Pogódźmy się z faktem że co mecz nas kręcą

1

10 minut będą to sprawdzać XDDDDD

2

Ale nas oszukują oszuści

2

Znów nas oszukują z linia

1

Czerwonej nie sprawdzał a gola tak HAHAH co za pajace

2

Walą nas na czerwone i gola HAHA

1

Nie ma spalonego XDD

1

Jazda panowie do boju

0

Nie ma czerwa HAHAHAH

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?