2

City nie wyszło na 2 połowę, totalna dominacja Liverpoolu

0

Ciekawe czy białym by gwizdnął XDD

0

Byłoby 2-0 kontrola a tak to jedna akcja Mallorki remis

0

Nawet na Pusta... Kiedy wkońcu ta impotencja pod bramka się skończy

1

Jakby w tym klubie był jakiś ogarnięty LO to Balde nie miałby racji bytu

7

Cieszy ten dwumecz z Atletico, my mamy luźny Luty a oni muszą się tłuc z Brugge w LM plus dochodzi kontuzja Barriosa, z Koke w środku długo nie pociągną.

0

Bez Pedriego na Atletico...

3

Ale ich klepią XDD

4

Oby nie trafić na nich w 1/2 kolejne 2 mecze z nimi to jest katorga

0

Ale ich gniota XDDDD

8

Byle rewanż w PK mieć u siebie.

1

Alaves co za frajernia

3

Napastnik w lato to jest MUS

1

Wynik 2-0 dyktujemy grę i oczywiście marnowanie na potęgę, potem gol kontaktowy i nerwówka do końca. Jak ja tego nienawidzę

10

Kounde to jest poziom B Klasy

0

Co tutaj się odwala XDDDDDD

0

Frenkie krycie na radar jak ZWYKLE Xd

0

Sedzia na misji XDD

1

Współczuję Yamalowi XD, statystyk z Ferranem sobie nie poprawi

0

Mógł dać się sfaulować

0

Co oni graja XDDD

0

Ale są problemy

0

Całe szczęście że do szatni z prowadzeniem XD

0

Cancelo I Araujo na jednej stronie jezuuu

0

Ten Rashford jest idiota XD

0

Chłop się nie zmienia XD

3

Cancelo do bazy, co za tykająca bomba

2

Ale to jest męczarnia boże XDD

0

Dążymy do sytuacji z meczu Realu XD

3

Lewy zero ruchu do piłki XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?