0

My nie mamy pomocy w tym meczu

1

Idź z tym Balde w chu...

0

Jesteśmy tragiczni.

2

Klasa panowie super gracie

0

Wypad z tą miernota z Hiszpani

3

Wygrać 3-0 i mieć spokój.

0

Iga wygra? Jak myślicie?

1

Na Kopenhage bez FDJ i Pedriego w środku, wyczuwam niesamowity mecz XD

0

Brawo Romaaa jeszcze 1 z tym walonym autobusem

3

Frajerstwo Arsenalu nie zna granic XDD

0

Co za wstyd, lider będzie dzisiaj stracony

0

I tak będzie wyglądać miesiąc bez Pedriego XDD

1

Fermin, Kounde i Balde odpoczynek i fajnie!

0

Jutro wygrać i odzyskać lidera Proszę.

0

Pedraza, Mikautadze oni to normalnie łupani są z drewna XDDDD

1

Z meczu na mecz coraz lepiej wygląda Real Arbeloi, myślę se walka o majstra będzie do ostatniej kolejki.

3

Strata Pkt Realu będzie miłym zaskoczeniem, ale z Parejo w środku nie liczyłbym na to.

3

Brak karnego dla City HAHAHAAH ci sędziowie są żałośni.

8

@Eklerek Jak się co tydzień gra z Brentfordami czy Brighton a nie na Parmę i Lecce to wiadomo że będą zjadać intensywnością.

2

Pod nieobecność Pedriego w środku FDJ i Eric. Czyli Gerrard Maldini wraca na środek.

15

Błagam żeby kontuzja Pedriego nie była poważna, dzisiaj przed snem się pomodlę o to XD

1

Bilbao to jednak są spoko ziomki HAHA

3

Chelsea ma Napoli na wyjeździe
Newcastle gra z PSG
Tottki na wyjeździe z Frankfurtem
Pokonać wysoko Kopenhage i mamy TOP 8

0

Błagam żeby to nie była poważna kontuzja

3

Mieliśmy bilans bramkowy naprawiać HAHAHA

0

2 razy ten sam gość z Slavii stoi sam i nikt go nie kryje HAHA, przecież ta obrona do niczego się nie nadaje.

1

HAHAHAAHAH co za miernoty

1

Jesteśmy beznadziejni XD

0

6 meczy 11 bramek WOW

2

@Gibbon_FCB Cały mecz nudne 0-0 i w końcówce Arsenal ładuje z różnego na 1-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?