Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My nie mamy pomocy w tym meczu
1
Idź z tym Balde w chu...
0
Jesteśmy tragiczni.
2
Klasa panowie super gracie
0
Wypad z tą miernota z Hiszpani
3
Wygrać 3-0 i mieć spokój.
0
Iga wygra? Jak myślicie?
1
Na Kopenhage bez FDJ i Pedriego w środku, wyczuwam niesamowity mecz XD
0
Brawo Romaaa jeszcze 1 z tym walonym autobusem
3
Frajerstwo Arsenalu nie zna granic XDD
0
Co za wstyd, lider będzie dzisiaj stracony
0
I tak będzie wyglądać miesiąc bez Pedriego XDD
1
Fermin, Kounde i Balde odpoczynek i fajnie!
0
Jutro wygrać i odzyskać lidera Proszę.
0
Pedraza, Mikautadze oni to normalnie łupani są z drewna XDDDD
1
Z meczu na mecz coraz lepiej wygląda Real Arbeloi, myślę se walka o majstra będzie do ostatniej kolejki.
3
Strata Pkt Realu będzie miłym zaskoczeniem, ale z Parejo w środku nie liczyłbym na to.
3
Brak karnego dla City HAHAHAAH ci sędziowie są żałośni.
8
@Eklerek Jak się co tydzień gra z Brentfordami czy Brighton a nie na Parmę i Lecce to wiadomo że będą zjadać intensywnością.
2
Pod nieobecność Pedriego w środku FDJ i Eric. Czyli Gerrard Maldini wraca na środek.
15
Błagam żeby kontuzja Pedriego nie była poważna, dzisiaj przed snem się pomodlę o to XD
1
Bilbao to jednak są spoko ziomki HAHA
3
Chelsea ma Napoli na wyjeździe
Newcastle gra z PSG
Tottki na wyjeździe z Frankfurtem
Pokonać wysoko Kopenhage i mamy TOP 8
0
Błagam żeby to nie była poważna kontuzja
3
Mieliśmy bilans bramkowy naprawiać HAHAHA
0
2 razy ten sam gość z Slavii stoi sam i nikt go nie kryje HAHA, przecież ta obrona do niczego się nie nadaje.
1
HAHAHAAHAH co za miernoty
1
Jesteśmy beznadziejni XD
0
6 meczy 11 bramek WOW
2
@Gibbon_FCB Cały mecz nudne 0-0 i w końcówce Arsenal ładuje z różnego na 1-0.