Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fermin ratuj to
0
Kounde głową w chmurach jak zwykle
0
I jeszcze deszcz zaczął padać ehh...
1
Musi wejść Pedri i Rapha
1
Patrząc na grę Kounde to cieszę się z przyjścia Cancelo
9
Jeszcze tego brakowało...
0
Joan
Kounde Cubarsi Eric Martin
Casado Bernal
Ronny Olmo Rashy
Ferran
0
@malypuzon nie każdy w tak młodym wieku będzie grał jak Yamal.
10
Kto by pomyślał w Lipcu 2024 kiedy po wygraniu La Ligi i LM dochodzi im Mbappe żeby zdominować Europe a ich niszczy Flick z dziećmi w Składzie HAHA
31
Klasyk, znów gol strzelony po doliczonym czasie gry HAHAHAHA
0
McTominay z Cieszynka Mbappe HAHA
13
Chciałbym tego gościa z powrotem u nas, wieku osób uważa że to Messi wśród dyrektorów Sportowych.
2
Każda porażka tego obrzydliwego klubu z Paryża niesamowicie mnie cieszy HAHA
8
Szkoda mi gościa
2
Jakby to było na odwrót to Flick ich w szatni by pozabijał XD
0
@FcPortoFan1999 Oddaje Interowi Majstra.
0
Trzeba dzisiaj się zrewanżować za Październikowy klasyk VAMOS BARCA!
3
Nie mamy prawa przegrać z nimi tego finału
3
Mamy dzień więcej odpoczynku, gramy o wiele lepiej oni bez Mbappe porażka będzie istna kompromitacja.
6
Jak my przegramy finał z Białymi to się załamie
0
Ale mierne jest to Atletico HAHA
2
Nie mamy prawa przegrać z którą z tych drużyn w Finale
2
Ładna bękę musi mieć Arsenal sąsiedzi z Londynu z porażkami, City też pkt traci.
0
Nie mogę patrzeć na tego De Jonga
4
Ronny 1 składzik
6
Lubię Cancelo ale jak sobie przypominam Kwiecień 2024 i mecze z PSG oraz Realem to sobie myślę po co oni go biorą XD
3
Zawsze można Kounde przesunąć na ŚO a na PO mógłby grać Cancelo.
5
Niesamowicie Nudne jest to City, nie czaje trzymanie tego Bernardo przez cały mecz jak on nic nie daje XDD
0
@Criss18Barca Dzisiaj Topka
0
Mbappe wróci to znów Gonzalo będzie wchodził w 85 Minucie XD