0

Rapha chłopie co ty odwalasz

0

I teraz nam strzela z główki

0

Gdzie jest Raphinha w tym meczu

0

Ale gówno gramy

0

Mam dość już tego meczu XD

0

My tutaj nic nie strzelimy

0

Rapha zejdź z tego boiska

0

Co to za farfocle jeca w te pole karne

0

Idź pan z tym Rashfordem

0

Muszą się ogarnąć w tym Ataku

0

No jak można było to zwalić

0

Rapha chłopie co ty robisz

0

Jezu co my gramy

0

Rapha na 10 się nie odnajduje

1

Yamal nie potrafi celnie piłki podać XDDD

0

Co to jest za kompromitacja

0

Zjazd Yamala jest prze okrutny

0

Rash to jest taki łeb XD

0

Yamal znów w innym świecie

1

No był spalony niestety

2

Rapha 100 lat składa się do strzału

0

Rahpa dzisiaj nie błyszczy technika

1

To jest Ferran którego znam XD

0

DON ANDRES na trybunach Ahh pięknie

1

Płacić 75 zł co miesiąc żeby Słyszeć Kręcidło Laboge czy Orłowskiego Ehhh

0

Najgorsza drużyna na wyjazdach chyba każdy wie że to będzie ciężki mecz XD

10

Eric posadził na dobre Człapaka z Holandii piękna sprawa.

1

Celta i City taka tragedię grali i tak Bernabeu zdobyli XD

3

Takie ciulowe City z nimi wygrywa XD

0

Co Pep widzi obecnie w Bernardo XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?