0

Głupi Faul Nunesa ale był przed polem karnym

0

Jest wygrana ale to była mega Padaka

2

Zagrał gówno i ma czelność coś pyskować?

0

Cubarsi zejdź z tego boiska

0

Brown gasi Yamala jak chce

0

Super podanie Frankie XD

0

No De Jong to porażka

1

Rapha oszczędzany

0

To dopiero teraz będą problemu z De Jogniem XD

0

Ronny na Slavie i piękna sprawa

1

Ale piła Rashforda

0

Co za Paralityk z Dredami

0

@ParlesCuyol5 Patrzyłem na tunem

0

Bez jaj że nie ma zmian XDDD

0

Nasze boki obrony zero kreatywności

1

Idę do łazienki zrobić oczu kąpiel

1

@barcowy1899 Fanki patrzą na stadionie więc trzeba spodenki dać na dół i fryzurę przed meczem zrobić

0

Ten LO Frankfurtu wygląda świetnie w porównaniu do naszego pół mózga który tylko do tyłu piłkę potrafi podać

0

Wstydu oszczędź po tej połowie

1

4 minuty doliczył XDDDDDDDDDDDD

0

Ma mamy 7 PKT a to 6 kolejka HAHAHAHAHA

1

Przecież to jest kompromiracja co oni graja xdddd

0

A Lipsk ich wali 6-0 XDDD

0

Ciężko być bardziej żałosnym niż Yamal i Cubarsi XD

0

Ale to jest żenada

1

Ronny za Yamala Ferran za Lewego

2

Ferran wali Hat Tricka to Lewy w 1 na LM co to ma być XD

1

Skończy grać z tym Lewym bo mam dość

0

Z Lewym to gówno zdziałamy

19

Oni widzą ze maja 7 pkt a jest to 6 kolejka? XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?