0

My gramy bez Napastnika

0

Ale to jest wrak boże Święty

1

Ale City ostatnio frajerzy

2

Jak faktycznie Pedri jest gotów na 60-70 minut to jesteśmy w czarnej dupie XD

0

@masa11 Bo jest słaby

0

Lewy to wielka porażka XD

0

Bobek nie trafił karnego i jeszcze Pressing na alibi XD

0

Rapha jest po prostu genialny

0

Ale Rapha wkurwio...

1

@APTAPT Rapha 100%

0

I my mamy na 9 takiego Lewego i kulawego Ferrana XDDDDD

2

I co może zrobić Hansi w takich sytuacjach

0

A się ludzie z Yamala śmiali jak chciał karne wykonywać

0

Lewy chłopie błagam cie

0

Dobra jednak przelew od Pereza nie dotarł

0

Co ten sprzedawczyk szuka

0

Super Dani Olmo!!!!!

0

Lamine z mocnymi ekipami w tym sezonie...

1

Won z tym Cubarsim i Balde co za dwa pajace

0

Mogliśmy brać Grimaldo

0

Tyle miejsca a Balde to jednak Balde....

2

Oto odpowiedź dlaczego Balde nie gra w repce

4

Przecież Pedri jest chory na głowę co on teraz podał

0

Czy Pedri spadł z kosmosu?

0

Podaj ty pustaku

0

Obrona na własnej połowie i tak to leci HAHAH

0

Rapha chłopie co ty robisz

0

Rapha pobudka chłopie

3

Pedri mógł idealnie Lewego wypuścić

2

Doping jest genialny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?