Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My gramy bez Napastnika
0
Ale to jest wrak boże Święty
1
Ale City ostatnio frajerzy
2
Jak faktycznie Pedri jest gotów na 60-70 minut to jesteśmy w czarnej dupie XD
0
@masa11 Bo jest słaby
0
Lewy to wielka porażka XD
0
Bobek nie trafił karnego i jeszcze Pressing na alibi XD
0
Rapha jest po prostu genialny
0
Ale Rapha wkurwio...
1
@APTAPT Rapha 100%
0
I my mamy na 9 takiego Lewego i kulawego Ferrana XDDDDD
2
I co może zrobić Hansi w takich sytuacjach
0
A się ludzie z Yamala śmiali jak chciał karne wykonywać
0
Lewy chłopie błagam cie
0
Dobra jednak przelew od Pereza nie dotarł
0
Co ten sprzedawczyk szuka
0
Super Dani Olmo!!!!!
0
Lamine z mocnymi ekipami w tym sezonie...
1
Won z tym Cubarsim i Balde co za dwa pajace
0
Mogliśmy brać Grimaldo
0
Tyle miejsca a Balde to jednak Balde....
2
Oto odpowiedź dlaczego Balde nie gra w repce
4
Przecież Pedri jest chory na głowę co on teraz podał
0
Czy Pedri spadł z kosmosu?
0
Podaj ty pustaku
0
Obrona na własnej połowie i tak to leci HAHAH
0
Rapha chłopie co ty robisz
0
Rapha pobudka chłopie
3
Pedri mógł idealnie Lewego wypuścić
2
Doping jest genialny