Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rapha chłopie co ty robisz
0
Rapha pobudka chłopie
3
Pedri mógł idealnie Lewego wypuścić
2
Doping jest genialny
3
Ale jest lekki stresik
0
@Shafiqua Eric na Środek i Casado w środku raczej
18
Kapitanów mamy naprawdę wybornych XD
0
Dzisiaj znów mega nieskuteczność a oni jedna piłka na Sorlotha i gol
1
@blakkudium Rash G+A dowozi ale też bym z niego zrezygnował, 28 lat za niego chciałbym Nuse albo Diomande z Lipska albo Malika Fofane z Lyonu, młodzi szybcy
0
Grać taka padake i mieć LIDERA HAHAHA
0
Vini i Rodrygo ładnie się kładą ale nie ma się co dziwić, sędziowie są tak tragiczni że mogą to gwizdac.
0
Ten sedzia to jakaś porażka
1
Ale słaby strzał kurdeee
1
Co ta Girona odwala błędy za błędem
1
Jak się sedzia tlumaczy Mbappe XDDD
0
Girona za łatwo traci piłki raczej wiadomo jak się to skończy
1
A tutaj bez kartki dla Bellinghama XDD
0
Ten sedzia to jest porażka XD
0
Ten Rincon na PO to jakiś sambotażysta
1
Rudiger robi 2 faule i sedzia milczy 1 faul Girony i odrazu wskazuje na 11 WSTYD
0
Po zawodach raczej i to po takim głupim Faulu ehhhhhh
1
Idiota ten boczny obrońca Girony
0
Klasyk sędziego XDDDDDD
0
Z tym sedzia ciężko żeby Girona to utrzymała
2
Rudiger nadal bez kartki w tym meczu Sedzia TOP XD
4
Gardzę tym Rudigerem
3
No ten bramkarz jest niemożliwy
4
Ale BOMBAZO Marokańczyka
0
@AlvaroHanso Czm się dziwisz? Przecież to pracownik jego szefa
0
Ręka ewidentna LOL