0

Rapha chłopie co ty robisz

0

Rapha pobudka chłopie

3

Pedri mógł idealnie Lewego wypuścić

2

Doping jest genialny

3

Ale jest lekki stresik

0

@Shafiqua Eric na Środek i Casado w środku raczej

18

Kapitanów mamy naprawdę wybornych XD

0

Dzisiaj znów mega nieskuteczność a oni jedna piłka na Sorlotha i gol

1

@blakkudium Rash G+A dowozi ale też bym z niego zrezygnował, 28 lat za niego chciałbym Nuse albo Diomande z Lipska albo Malika Fofane z Lyonu, młodzi szybcy

0

Grać taka padake i mieć LIDERA HAHAHA

0

Vini i Rodrygo ładnie się kładą ale nie ma się co dziwić, sędziowie są tak tragiczni że mogą to gwizdac.

0

Ten sedzia to jakaś porażka

1

Ale słaby strzał kurdeee

1

Co ta Girona odwala błędy za błędem

1

Jak się sedzia tlumaczy Mbappe XDDD

0

Girona za łatwo traci piłki raczej wiadomo jak się to skończy

1

A tutaj bez kartki dla Bellinghama XDD

0

Ten sedzia to jest porażka XD

0

Ten Rincon na PO to jakiś sambotażysta

1

Rudiger robi 2 faule i sedzia milczy 1 faul Girony i odrazu wskazuje na 11 WSTYD

0

Po zawodach raczej i to po takim głupim Faulu ehhhhhh

1

Idiota ten boczny obrońca Girony

0

Klasyk sędziego XDDDDDD

0

Z tym sedzia ciężko żeby Girona to utrzymała

2

Rudiger nadal bez kartki w tym meczu Sedzia TOP XD

4

Gardzę tym Rudigerem

3

No ten bramkarz jest niemożliwy

4

Ale BOMBAZO Marokańczyka

0

@AlvaroHanso Czm się dziwisz? Przecież to pracownik jego szefa

0

Ręka ewidentna LOL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?