0

Ci sędziowie wstydu nie mają XD

1

Hahahahahahah bez faulu XDDDD

1

Ale ładnie to wyjął Gazzaniga

0

Ooo kurde to jest ten Ounahi który w 2022 tak na Mundialu czarował a się zastanawiałem co się z nim stało

1

Oby chociaż Girona z Remisem ale wątpię że Real będzie miał serie 3 meczów z rzędu bez wygranej w La Liga .

0

Ma rację kto to widział grać Martinem na LŚO łatać Ericiem na ŚPD

3

Łatwo Saka dyma tego Cucurelle

21

Proponuję najpierw skupić się na obronie a potem myśleć o widowiskowych skrzydłach.

0

Mocna żółta dla Caicedo

0

Jakby De Jong miał chociaż 30% takiego zaangażowania jak Caicedo to byłoby super XD

2

Niesamowite że Arsenal takiego dzika jak Mosquera kupił za 15 MLN deal życia

0

Arsenal bez Saliby i Gabriela mogą być dla nich ciężary

2

Leo 47 Trofeum w karierze Coś pięknego.

0

Ale ten Simons jest tragiczny co kontakt, podanie to strata XD

1

Jeśli tak ma wyglądać gra we wtorek z Altletico to nie wychodźmy na boisko.

6

Ten mecz był żałosny i tak

1

Ale on jest żałosny boże święty

0

Balde ma zerową orientację w obronie robią go jak chcą

0

Ale on jest powolny XD

0

Oby za taką grę był tutaj remi

0

Fatalni jesteśmy

0

Tak właśnie wyglądają końcówki jak się nie potrafi zamiana meczu ze słabszym rywalem

1

Dlaczego my nie potrafimy zamykać meczów potem takie sytuacje ma rywal

2

Czm ten kretyn do Rasha nie podał

0

On nawet w piłkę dobrze kopnąć nie potrafi

0

Czm ten Yamal nie podaje

0

Laporta okienkiem transferowym zawalił nam sezon

1

No co za jełopy ten Bernal i Olmo

0

Jezus a potem wina Flicka

0

Ten skład to jest eksperyment społeczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?