1

Argentyna ma tylko 1 mecz na zgrupowaniu?

1

@Aragorn33 Dlaczego tutaj jest Szwecja która ma 1 PKT w grupie i nie ma szans na 2 miejsce które gwarantuje baraże?

2

Gala na X pochwalił asystę Lewego czy ja śnie?

4

Ale Piła od Roberta

1

Takkkkkkkkk Polska

2

O Mbappe udaje kontuzje i opuszcza zgrupowanie nowe nie znałem XD

4

Haaland co za potwór

16

37 lat w piłce osiągnął praktycznie wszystko, dla kadry nastrzelał aż miło i nadal sie do niego prują

0

Tak sprzedać i zostać z Olmo na 10, Świetny pomysł

18

O nieeee De La Fuente nie ma Yamala na potężna Gruzję i Turcję mając komplet PKT 12/12 i 0 straconych goli

9

Udają kontuzje żeby na kadrę nie jechać XD typowa zagrywka białych

1

Generalnie fajna zagrana 2 połowa bez jakieś nerwówki, mądre rozgrywanie

2

Ależ wejście Bernala HAHAAHA

0

Fermin i Eric superrr

1

Z Bilbao jeśli chodzi o pomoc jesteśmy w dupie do chuj...

0

Frenkie na litość boska chłopie

0

Krew u Christensena

5

Ehhhhhh Yamalek

1

I po co ten kleszcz wchodzi

0

Ferran już nigdy w 1 składzie i nara

0

@dariooo Rash zmów irytuje ale 2 asysty ma XD

1

Ale główka od tyłu WOW

0

I ten buc jeszcze wchodzi

0

Aspas..... cholera

3

Olmo co to było HAHAHHA

1

@626 Precież Moriba mu wyłożył patelnie

0

To Kiedy gol na 3-3 ja obstawiam że nie w tej połowie ale na początku drugiej jak najbardziej

0

@heniusss a my nowy kontrakt dali XD

0

Doszliśmy do momentu gdzie Brugge i Celta to nasz poziom

0

Iglesias sam stoi przed polem a Olmo I Frenkie chuj wie gdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?