1

To jest już chore XDDD

1

Oby Nic poważnego z Hakimim bo piłkarz genialny. Mam nadzieję że Diaz za to minimum 5 meczów dostanie

0

Nienawidzę tego bramkarza

2

Na notatniku to jest karny 100% XD

5

To powinna być 2 żółta za symulke XD

3

HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA co za SHIT sędziowski

2

Przecież to karny jest

1

Klasyczny Thibo w ważnych meczach

3

Ci zawsze padają jak muchy w tym polu karnym HAHA

7

@Oskar00 Balde też ma predyspozycje być jednym z lepszych LO

0

Ale Cieniutki ten Liverpool

1

Piłkarze Realu się kładą= faul klasyk

23

Bellingham HAHAHAHAHAHAHAHAH

1

Co jakby Olmo wystawiać pięterko Niżej na pozycji Pedriego a na ŚPO Fermin? Widzielibyście takie coś?

1

@misterio Może przyjść już w środę XD

0

Czy w tym momencie zakończył się ostatni mecz na Moinjuic w tym sezonie?

0

Yamal znów się za kolana łapie to jest z nim nie tak

0

Ale masakra co oni strzelają

1

Ferran zostaje XDDDDDDDDDD

0

Won z tym żenującym Ferranem

2

Naszym piłkarza naprawdę musi stać się krzywda żeby ten patałach gwizdnął, a u prześcieradeł każdy dotyk jest gwizdany TFU

0

Patałach w Gwizdkiem

0

No Sorry Rashy XD

1

Mam dość tego Angola

2

Rashford truchtem wraca No co za jełop, Rapha wróć proszę

1

Przecież ten Norweg jest porąbany

1

@Azazel_Pazuzu Akurat wczorajsze karne to Debilizm piłkarzy Valencii.

0

@Patinka353 bez Pedriego? Chyba w snach XD

3

Mega ucieszyłaby mnie wygrana 4-0 bez żadnych problemów ale bez Pedriego I Raphy to jest niemożliwe

0

A jutro zapewne męczarnie z Elche EH

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?