0

Flick im macha reka na lewą stronę to stoją

1

Przecież i tak zaraz Forbs nam strzeli ma 4-3

1

Ale ten Forbs robi z naszą obrona co chce

2

To nie jest karny XDDD

1

Co ten debil Balde robi, chłop mu ocieka to on nie wie co się dzieje

1

Tak dalej grajmy w obronie

0

Znów Forbs ucieka Balde

2

I znów ta obrona XDDD

3

Nie ma szczęścia

1

Ściągnij tego Angielskiego muła

0

Balde jest MEMEM XD

1

Ferran XDDDDDDDDDDDD

0

Yamal fajnie dzisiaj gra

0

Ten Angol jest tak drewniany

0

Najlepsze jest to że w 2026 nikt nie zostanie sprowadzony na obronę HAHA

1

Ale co wy się dziwiecie na ŚO jest Araujo i Eric XDD Taka kadrę nam zbudował wielki JOAN Laporta

2

A Flick udaje że z obrona jest w porządku i nie potrzeba zmian TAK DALEJ Super jest

0

Zakończymy ten sezon jesteśmy zwykłymi miernotami

0

Nasi skrzydłowi otwierają korytarz na swoich stronach

2

Znów Fermin asysta ale to jest KOT

0

Pressing Rashforda Topka XDDDDD cała Prawa strona wolna

1

@DragonxNF i dobrze, to zwykły debil

8

Bayern jest niemożliwy 16/16 zwycięstw w tym sezonie WOW

6

Co za występ CONORA BRADLEYA Vini schowany do kieszeni

2

Xabi Płaczek Alonso XD

0

Oby to teraz utrzymali

3

Łokieć w ryj i gramy dalej XD

0

Gdzie oni spalonego szukają XD

1

Znów bez kartki XDDDDD

0

I oni to pewnie po jakimś wylewnie wygrają XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?