Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Flick im macha reka na lewą stronę to stoją
1
Przecież i tak zaraz Forbs nam strzeli ma 4-3
1
Ale ten Forbs robi z naszą obrona co chce
2
To nie jest karny XDDD
1
Co ten debil Balde robi, chłop mu ocieka to on nie wie co się dzieje
1
Tak dalej grajmy w obronie
0
Znów Forbs ucieka Balde
2
I znów ta obrona XDDD
3
Nie ma szczęścia
1
Ściągnij tego Angielskiego muła
0
Balde jest MEMEM XD
1
Ferran XDDDDDDDDDDDD
0
Yamal fajnie dzisiaj gra
0
Ten Angol jest tak drewniany
0
Najlepsze jest to że w 2026 nikt nie zostanie sprowadzony na obronę HAHA
1
Ale co wy się dziwiecie na ŚO jest Araujo i Eric XDD Taka kadrę nam zbudował wielki JOAN Laporta
2
A Flick udaje że z obrona jest w porządku i nie potrzeba zmian TAK DALEJ Super jest
0
Zakończymy ten sezon jesteśmy zwykłymi miernotami
0
Nasi skrzydłowi otwierają korytarz na swoich stronach
2
Znów Fermin asysta ale to jest KOT
0
Pressing Rashforda Topka XDDDDD cała Prawa strona wolna
1
@DragonxNF i dobrze, to zwykły debil
8
Bayern jest niemożliwy 16/16 zwycięstw w tym sezonie WOW
6
Co za występ CONORA BRADLEYA Vini schowany do kieszeni
2
Xabi Płaczek Alonso XD
0
Oby to teraz utrzymali
3
Łokieć w ryj i gramy dalej XD
0
Gdzie oni spalonego szukają XD
1
Znów bez kartki XDDDDD
0
I oni to pewnie po jakimś wylewnie wygrają XD