1

Uderz w 1 synu mój

0

Yamal wróć proszę

1

Ten komentator to jakiś ukryty Fan Olimpiacosu HAHAAH

0

Przecież to musi być karny

0

Hahahaahahhaah No co za żenada z tym sedzia XD

0

Rapha błagam wróć

0

Won z tym Yamalem

0

My z taką gra i tak możemy tego nie wygrać XD

2

Inigo wróć błagam

0

Co za dramat piłkarski

0

Błagam Wojtek obroń to XDD

0

Karny dla Olimpiacosu HAHAAH

0

Obsoludna żenada

0

Balde to jest jakaś porażka XDDD

2

Yamal stoi i czeka na piłkę na tym skrzydle zamiast dupy ruszyć do piłki

1

Kocham cie Fermin, Olmo do końca kariery ŁAWKA

0

Co się stało z naszym Yamalkiem który e tamtym sezonie cieszył się piłka w teraz gwiazdeczka

0

Może to zasłona dymna przed El Classico XD

0

Żygac mi się chce jak na to patrzę, Rashford z IQ na minucie

0

Ale słabo to wygląda

1

Rashford ostatnio takie patelnie marnuje

1

Ale ten Rashford nie ogarnięty

0

No to ładnie zaczynamy XD

1

@PatrychoO Też się dziwię czuje oglądając LM o 18 45 XD

1

Szczęsny na PS, ale to będzie chodzić XD

0

Ernesto Valverde gra w Realu?

19

Delicje XDDDDDDDDDD

5

Jaka piękna sztuczka XDDDDDDD przecież on tylko piłkę podbił

1

Co ten Leszek mówi za farmazony XD

3

Chłop 7 minut jeszcze doliczył żeby sobie Kylianek statystyki podbił HAHA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?