1

Ile bramek muszą stracić żeby Flick ogarną defensywę?

0

Szczęsny jest niesamowitym gównem

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

1

@KamQiX Zaraz za naszą linia obrony XD

0

Co za matoły XD

5

Ile my szans potrzebujemy żeby trafić w ta bramkę? XD

1

Śmiać mi się chce XD

1

Ja już nie mogę na tego Araujo patrzeć a moglibyśmy sprzedać bo do Juve XD

0

I za takiego leszcza 30 MLN trzeba dać? Bez jaj

0

@ArterkHD Rashford jest dziadem

0

Co oni robią do ciula

1

Balde wracający truchtem XDD

0

Araujo XDDDDDDDDD

1

Ten Szczęsny potrafi coś obrobić? XD

1

Ale my jesteśmy gównem XD

0

Może niech Yamal te karne strzela XD

0

@Virusk3 Identyczna Sytuacja jak z Balde w meczu z Levante

0

O reka XD nie spodziewałem się tego XD

0

Co tak leje w tej Hiszpanii

2

Ale Canal Plus ma miernych komentatorów do komentowania La Ligi XD, Jedynym którego lubię jest Adam Marchwiński reszta to DNO XD

0

Widać że Rayo zmęczone po Czwartku, raczej Real to weźmie

0

Zobaczymy co dzisiaj z tą obrona będzie na ataku Zaragoza Iglesias Aspas ehh

16

400 asyst w karierze 894 gole tylko 6 bramek i ma 900. Co to jest za człowiek

2

Ten Gabriel to jest Psychiczny? XD Gdzie on tam faul widział

0

Deco go nie chciał No i spoko XDDD

0

Niesamowity zjazd Balde w ofensywie NIC w Defensywie Forbs uciekał jak chciał

1

Z Celta ta obrona będzie grała identycznie jestem tego pewien.

2

Nie dał nam różnego XDDDDDD

0

To jest faul przecież

0

Zero koleżeństwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?