Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ile bramek muszą stracić żeby Flick ogarną defensywę?
0
Szczęsny jest niesamowitym gównem
0
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
1
@KamQiX Zaraz za naszą linia obrony XD
0
Co za matoły XD
5
Ile my szans potrzebujemy żeby trafić w ta bramkę? XD
1
Śmiać mi się chce XD
1
Ja już nie mogę na tego Araujo patrzeć a moglibyśmy sprzedać bo do Juve XD
0
I za takiego leszcza 30 MLN trzeba dać? Bez jaj
0
@ArterkHD Rashford jest dziadem
0
Co oni robią do ciula
1
Balde wracający truchtem XDD
0
Araujo XDDDDDDDDD
1
Ten Szczęsny potrafi coś obrobić? XD
1
Ale my jesteśmy gównem XD
0
Może niech Yamal te karne strzela XD
0
@Virusk3 Identyczna Sytuacja jak z Balde w meczu z Levante
0
O reka XD nie spodziewałem się tego XD
0
Co tak leje w tej Hiszpanii
2
Ale Canal Plus ma miernych komentatorów do komentowania La Ligi XD, Jedynym którego lubię jest Adam Marchwiński reszta to DNO XD
0
Widać że Rayo zmęczone po Czwartku, raczej Real to weźmie
0
Zobaczymy co dzisiaj z tą obrona będzie na ataku Zaragoza Iglesias Aspas ehh
16
400 asyst w karierze 894 gole tylko 6 bramek i ma 900. Co to jest za człowiek
2
Ten Gabriel to jest Psychiczny? XD Gdzie on tam faul widział
0
Deco go nie chciał No i spoko XDDD
0
Niesamowity zjazd Balde w ofensywie NIC w Defensywie Forbs uciekał jak chciał
1
Z Celta ta obrona będzie grała identycznie jestem tego pewien.
2
Nie dał nam różnego XDDDDDD
0
To jest faul przecież
0
Zero koleżeństwa