0

Ten skład to jest eksperyment społeczny

2

Olmo to jest jakaś porażka

0

A Laporta nie widzi problemów kadra jest kompletna

0

Bernal do zmiany odrazu

4

@FCB24 Real za mniejsze kontakty dostawał

0

Rapha na boisku to jest coś pięknego

0

Obrona na poziomie Realu Oviedo

0

Pomoc dzisiaj na poziomie mega średniaka XD

0

Ten Bernal śpi na w tym meczu?

0

Niesamowite 2 drewna w ataku mamy

3

Rapha wrócił kocham cie

0

Jesteśmy bardzo dobrzy HAHA

3

Jeszcze Laboga i Kręcidło ja pier....

0

Nienawidzę oglądać Barce na Canal Plus porażka

1

Przecież Hansi nic nie dostanie i uzna że Ferran jest GIT XD

3

Jaki Olmo zamiast Fermina Rapha na 10 a Rashford na lewym skrzydle. O żadnym Olmo na Alaves czy Atletico nie chce słyszeć

2

Ja bym chciał żeby wszedł z ławki bez większego ryzykowania

6

Vitinha Hat Trick WOW jak na ŚP

0

Mbappe jest niesamowity

2

Ale Vitinha dzisiaj bramki wali

3

Gol Zielka z Atletico

0

Jezus co z tym Liverpoolem się stało

0

Randall karci swój były zespół HAHA

1

Coś tam Olimpiacos walczy XD

0

Tottki 1-0 z Paryżem Co się dzieje XD

0

Ale Masakruja ten Olimpiacos XD

0

Fajnie jest mieć Szybkiego napastnika który potrafi świetnie kończyć akcje.

0

Mbappe i wszystko jasne

3

Nie da się wybronić różnych Arsenalu, są mistrzami w tym aspekcie.

2

Wkońcu coś pozytywnego po wczorajszym wieczorze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?