Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No cóż zostały 3 mecze w LM jeśli wygramy wszystko to mamy 16 PKT, szczerze wątpię że to nam da TOP 8
0
Taka lekcja pokory po ogoleniu Wielkiego Bilbao dobrze nam zrobi XD bo co niektórzy po powrocie na Camp Nou za bardzo uwierzyli
0
I bardzo dobrze może to niektórym w tym klubie otworzy oczy
0
@partymaker Noga Balde
0
Będzie gol na 100%
0
Cubarsi co za placek
1
@mientusek1407 Drewniak? Przecież to jest prze kozak
0
@szymonekk Tak, Laporta TOP XD
3
Oby ten mecz wkońcu dał bo zrozumienia Laporcie że trzymanie się Ferrana De Jonga i Araujo nie ma sensu
1
Cubarsi do dobrej formy potrzebuje lidera bo z Araujo on sam wygląda jak gość z minusowym IQ
3
Tak się gra panie Yamal a nie wstawiać na Insta jakieś gówno
6
Frenkie De Jong proszę Państwa
1
Rashford dobre wejście w 2 połowę XD
0
Cubarsi co on robi
2
Jak tu jest faul na Enzo
0
Cubarsi XDDD On też ma zjazd
0
Nie ma szans na TOP 8 musimy wygrać następne mecze z Frankfurtem Slavia i Kopenhage a inne kluby musza się wywalić
0
A w Weekend z Alaves Araujo zagra super Ferran dołoży bramkę i Laporta będzie Happy bo mamy fajna kadrę XDD
0
To jak Enzo James i Caicedo zdominowali nasza 2 linie jest przerażające Intensywność na totalnie innym Levelu
0
Czy wkońcu Laporta zrobi nam taka kadrę żeby tych imbecyli typu Araujo Ferran I De Jong nie oglądać?
0
Ale my jesteśmy tragiczni Chelsea I PSG wycierają nami podłogę
0
Rashford nawet się nie rozgrzewa jesteśmy zgubieni
0
Ile bym dał żeby na naszym środku biegał Caiceedo niż ten Blondynek
0
Ten znów lepiej zagrał na Insta niż w meczu cóż za niespodzianka
1
Jak ten Ferran jeszcze jest w klubie to ja nw
1
Przecież my z Lewym i Ferranem nie mamy szans na intensywna Chlesea
0
Yamal znów prowokuje na Insta i go nie ma XD
0
Ależ Pressing De Jonga Madre Mia
0
Przecież to wina Flicka Ferran sam się wystawił w 1?
0
Co to jest za scam?