0

No cóż zostały 3 mecze w LM jeśli wygramy wszystko to mamy 16 PKT, szczerze wątpię że to nam da TOP 8

0

Taka lekcja pokory po ogoleniu Wielkiego Bilbao dobrze nam zrobi XD bo co niektórzy po powrocie na Camp Nou za bardzo uwierzyli

0

I bardzo dobrze może to niektórym w tym klubie otworzy oczy

0

@partymaker Noga Balde

0

Będzie gol na 100%

0

Cubarsi co za placek

1

@mientusek1407 Drewniak? Przecież to jest prze kozak

0

@szymonekk Tak, Laporta TOP XD

3

Oby ten mecz wkońcu dał bo zrozumienia Laporcie że trzymanie się Ferrana De Jonga i Araujo nie ma sensu

1

Cubarsi do dobrej formy potrzebuje lidera bo z Araujo on sam wygląda jak gość z minusowym IQ

3

Tak się gra panie Yamal a nie wstawiać na Insta jakieś gówno

6

Frenkie De Jong proszę Państwa

1

Rashford dobre wejście w 2 połowę XD

0

Cubarsi co on robi

2

Jak tu jest faul na Enzo

0

Cubarsi XDDD On też ma zjazd

0

Nie ma szans na TOP 8 musimy wygrać następne mecze z Frankfurtem Slavia i Kopenhage a inne kluby musza się wywalić

0

A w Weekend z Alaves Araujo zagra super Ferran dołoży bramkę i Laporta będzie Happy bo mamy fajna kadrę XDD

0

To jak Enzo James i Caicedo zdominowali nasza 2 linie jest przerażające Intensywność na totalnie innym Levelu

0

Czy wkońcu Laporta zrobi nam taka kadrę żeby tych imbecyli typu Araujo Ferran I De Jong nie oglądać?

0

Ale my jesteśmy tragiczni Chelsea I PSG wycierają nami podłogę

0

Rashford nawet się nie rozgrzewa jesteśmy zgubieni

0

Ile bym dał żeby na naszym środku biegał Caiceedo niż ten Blondynek

0

Ten znów lepiej zagrał na Insta niż w meczu cóż za niespodzianka

1

Jak ten Ferran jeszcze jest w klubie to ja nw

1

Przecież my z Lewym i Ferranem nie mamy szans na intensywna Chlesea

0

Yamal znów prowokuje na Insta i go nie ma XD

0

Ależ Pressing De Jonga Madre Mia

0

Przecież to wina Flicka Ferran sam się wystawił w 1?

0

Co to jest za scam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?