Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jutro zapewne męczarnie z Elche EH
1
Na Valencie to nie ma co liczyć, w następnym tygodniu mają wyjazdy do Liverpoolu i Rayo może się wywala jakimś cudem XD
0
Oni mają jakiś bon na te rzuty karne?
0
Real zmęczony po KMŚ tak? 8 PKT przewagi już mają
4
Ooo kolejny karny XD
1
Ten sezon to jakiś kataklizm
0
@baster82 Zgadza się
0
Przed kadra mamy Elche, Brugge i Celte jeśli nie zakończy się to 3/3 zwycięstwami to jesteśmy w tarapatach.
3
Szczerze to bardzo dobrze zrobili niech Yamal się nauczy pokory bo to idzie w złym kierunku.
0
Pedri czerwo i bardzo dobrze chłopak przed LM z Brugge sobie odpocznie.
0
My jesteśmy tak żałośni że nawet nasz najlepszy piłkarz gra słabiutko
0
Yamal idź do tej Nicki i się nie pokazuj
4
Bark w bark HAHAHAHA
0
Hansi za głowę się trzyma XD
0
Nie potrafimy nic stworzyć
0
Dno Yamal DNO i 1km w dół
1
A po meczu Tik Tok z Nicki i super HAHA
0
Yamal człowieku chociaż udawaj że ci się chce
0
Jezu Balde obudź się
0
3 na 2 mógł piknik sobie tam rozłożyć
3
Coś ty Fermin zrobił XDDD
0
Ten sedzia to wstyd XDD
0
Co miał zrobić z tą ręką? XDDDDD
0
Yamal idiota wracaj się do tej defensywy kmiocie
3
Zawodnik uderzony z łokcia bez walki o piłkę i nie ma faulu? Jak to jest możliwe? XDD
6
Vini pędzi na naszą bramkę a gwiazdeczka Yamal truchtem sobie biega od Hansiego w ryja powinien za to dostać
2
Nasza gwiazdeczka coś nie na misji XD
0
Cubarsi walnięty z łokcia i nie ma nic XD
0
Hahahahaahahahasha nie ma faulu
1
To jest faul na Cubarsim