0

A jutro zapewne męczarnie z Elche EH

1

Na Valencie to nie ma co liczyć, w następnym tygodniu mają wyjazdy do Liverpoolu i Rayo może się wywala jakimś cudem XD

0

Oni mają jakiś bon na te rzuty karne?

0

Real zmęczony po KMŚ tak? 8 PKT przewagi już mają

4

Ooo kolejny karny XD

1

Ten sezon to jakiś kataklizm

0

@baster82 Zgadza się

0

Przed kadra mamy Elche, Brugge i Celte jeśli nie zakończy się to 3/3 zwycięstwami to jesteśmy w tarapatach.

3

Szczerze to bardzo dobrze zrobili niech Yamal się nauczy pokory bo to idzie w złym kierunku.

0

Pedri czerwo i bardzo dobrze chłopak przed LM z Brugge sobie odpocznie.

0

My jesteśmy tak żałośni że nawet nasz najlepszy piłkarz gra słabiutko

0

Yamal idź do tej Nicki i się nie pokazuj

4

Bark w bark HAHAHAHA

0

Hansi za głowę się trzyma XD

0

Nie potrafimy nic stworzyć

0

Dno Yamal DNO i 1km w dół

1

A po meczu Tik Tok z Nicki i super HAHA

0

Yamal człowieku chociaż udawaj że ci się chce

0

Jezu Balde obudź się

0

3 na 2 mógł piknik sobie tam rozłożyć

3

Coś ty Fermin zrobił XDDD

0

Ten sedzia to wstyd XDD

0

Co miał zrobić z tą ręką? XDDDDD

0

Yamal idiota wracaj się do tej defensywy kmiocie

3

Zawodnik uderzony z łokcia bez walki o piłkę i nie ma faulu? Jak to jest możliwe? XDD

6

Vini pędzi na naszą bramkę a gwiazdeczka Yamal truchtem sobie biega od Hansiego w ryja powinien za to dostać

2

Nasza gwiazdeczka coś nie na misji XD

0

Cubarsi walnięty z łokcia i nie ma nic XD

0

Hahahahaahahahasha nie ma faulu

1

To jest faul na Cubarsim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?