4

Ta liga to Wstyd dla piłki nożnej a Vinicius to najbardziej obrzydliwy piłkarz na świecie.

5

Rashford dostaje z łokcia w głowę nie ma nic, płaczek dostaje i odrazu Czerwo. Liga jest sprawiedliwa?

2

Wydrukowane pięknie

0

Z Villarealem nie słuszna druga żółta dla obrońcy i teraz tak samo

1

Sedzia robi co może bo widzi że Realowi nie idzie XDDDD

0

Coooooo za co czerwo przecież wpadli na siebie HAHAHAHA

0

O Boże, przecież to gol będzie, na uj on go fauluje

0

Przecież Getafe i tak bramkę straci X

0

Niesamowicie żałosne jest to Getafe

0

W drugą stronę Wiadomo jakby było

0

Dzisiaj znów Bordallas wypnie dupe przed Realem

1

Aaa Czysto No przecież XD

0

Bastoni albo Pacho to byłby marzenie.

0

@Rifek Niestety nasz Budżet w porównaniu do Bayernu to jest przepaść.

3

Co za Pass Kane do Diaza WOW niczym KDB w Prime

0

Mieć takiego Kane na N który schodzi do środka i wali długa lagę na Lewe skrzydło to Marzenie

0

Ale genialna ekipę stworzył Kompany, wszystko chodzi jak w zegarku.

0

Walić tego Manzano Hahahaahaha

0

Takkkkkkkk Araujo

0

Ten Frenkie to jakiś dramat

1

Hahahaha i Flick Czerwo

0

Ale dziadostwo jak za Xaviego

1

Frenkie dostał kontrakt i teraz będziemy się z nim męczyć do 2029 ekstra!

3

Ale tragedia żal to oglądać

0

Wywalić tego Kounde w pizdu

0

Gil Manzano i wszystko jasne

3

Dla Realu z miejsca to gwizda

0

No przecież to jest jakaś MASAKRA

2

No kurw.... co to jest Rashford

0

Hahaahaha GIL Manzano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?