0

I znowu te Monjuic ehhhhhhh

0

Tak patrzę to Sociedad też nie wystawił najlepszego składu, Kubo, Mendez, Soler, Sucic na ławce.

1

Ale zrobił skład Hansi, no cóż jak słabo będzie wyglądać 1 połowa to Yamal Olmo I Ferran się zameldują. VISCA BARCA

0

Valverde podał do Baeny a to ci psikus HIHIH

1

Manita Hahahahaha

1

A my wygralismy juz z Sociedad?

3

Guliano żółta odrazu a męczennik nic HAHAAHA komedia

1

To jest faul? XDDDDDDD

1

Kładą się cały czas i gwiżdze 100% takiego czegoś

0

I teraz Huisen się kładzie XD

0

Za bardzo się cofa Atletico i sedzia teraz za każdy kontakt gwiżdże dla Realu

0

Liverpool klasyk, gol w końcówce

1

Błagam Laporta kupuj tego KOTA

0

Król Juliannnnn

0

Noo jakkkkk ty dzbanie z Norwegii

0

Ale ten Mbappe się porusza, ta porażka 0-4 z PSG mega go zmotywowała

3

Ajajajaajaj Julek

0

Dawaj Julek Królu mój

0

Ale mu załadował w ryja HAHAHA

2

Ten to potrafi padać w tym polu karnym XDDDD

0

@Cyzix taaaaaaaa jasne

2

Ale meczycho się zrobiło XD

0

Boże mam dość tego meczu już XDD

0

Koke i Lenglet na derby w 2025 roku czego wy oczekujecie?

0

Atletico jest po prostu żałosne, tyle ile oni zagrali dobrych meczów z Realem a i tak dostawali na dziurę to jest nie do policzenia

1

Ten klub jest po prostu śmieszny XD

0

Alvarez dzisiaj jak nie on

0

A szkoda gadać z tym Sorlothem XD

0

I stał się klasyk

0

Co za kłoda ten Sorloth

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?