0

Jeszcze niech dadzą Raphne za sezon życia na 8-9 miejscu i można kończyć ten jeden wielki kabaret

1

Palmer i Mbappe wyżej od Pedriego, walić tą galę zero obiektywnego myślenia Tfu

2

Ale Przyspieszenie Rashforda

0

Ale Ferran układał nogę do woleja

0

Kurde Olmo musi tam dobrze zagrać prostopadle

2

Ale Hansi był wkurwion...

7

Nienawidzę tego klubu

0

Kurdeeee Szkoda Ajajajaaj

0

VAMOSSSSSS BARCAAA

0

Oby strzelić na 2-0 i mieć spokój

1

To była Piętka na miarę 60 MLN

0

Czuje dzisiaj stratę PKT

0

Ale Hansi ugotował z tym składem

6

Ansu Prime Nadchodzi

0

Jak ja widzę już Getafe to na wymioty mi się zbiera, mało dzisiaj sobie w piłkę pogramy.

0

W meczu Realu z Marsylia kończy równo z 7 minuta u tutaj dolicza ile wlezie Tfu

0

I jeszcze 7 minut doliczył

1

Klasyk kurw.....

0

Dziękuję bardzo

0

Ten sedzia XD pajac

0

Kurde ten Woltemade wchodzi, będzie duże zagrożenie

0

Takkkkk Marekkkk

0

Co on robi boże święty

1

Ten Strzał Rashforda poleciały poza stadion, dobrze że jest z tego chociaż różny HAHA

1

Tak właśnie wyglada gra bez Yamala w meczach z ciężkim przeciwnikiem

1

Rashford jest już spalony

3

Rapha jak za Xaviego narazie

0

Pressing Newcastle ma świetny

0

Mam już dość Araujo XDDD

1

Kane to jednak klasa sama w sobie i oczywiście potężny początek sezonu Bayernu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?