0

Piękna sprawa Lewy

1

Panie Olmo ucz się jak się gra na 10

0

Superrrr piła Rashhhh

0

Płakać mi się chce ja pier......

0

Jezzuuu co ten palcek robi

0

Hahahhaha co to jest XD

0

Kurde blisko ehhh

3

Fajnie że ten gol mi kupon przegrywa

0

Jak myślicie jak jutro Flick ustawi skład? Raphinha LS Ronny PS czy Raphinha PS i Rashford LS?

5

Ale Mbappe ma luz na początku tego sezonu, mija rywali jak tyczki

2

Sytuacja podobna do Faulu Tchu na Ferranie w Majowym El Classico i tam też powinna być czerwona tak samo jak i tutaj

0

Ale Sociedad jest dominowany

0

Ile najwięcej wygraliście z kuponu i z jakiej stawki?

1

@blakkudium Hahahah jaki placek XD

0

Pedri na 10 HAHA, De La Fuente marnuje z meczu na mecz jego potencjał

2

@mkl87 Prędzej Ferran będzie 9 na następny sezon XD

4

Ale wczoraj na ŚPO za Olmo siadłby taki Isi XD

2

Teraz są 2 tygodnie żeby godnie przygotować stadion do meczu z Valencia, oby bez cyrków i trzymam kciuki żeby się udało.

1

Jeśli ktoś tutaj myśli że z obrona gdzie mamy 18 latka, Araujo z IQ na minusie, nie pewnym Christensenem to zejdźcie na ziemię.

0

Mam nadzieję że skończy się głaskanie po główce Olmo i wkońcu Fermin będzie w podstawie

0

Flick pod koniec tamtego sezonu mówił że poprawimy grę w Defensywie, no jak to jest poprawienie na tle Levante czy Rayo to jesteśmy w dupi....

1

W tym meczu jest Joan Garcia i NICCC

1

Ale ten mecz jest tragiczny

4

Olmo i Ferran to jest dramat

0

Ferran proste podanie za Plecy matko boska

0

Ale mnie irytuje ten mecz XD

3

Raphinha na lewej strony wolny to Olmo trzyma piłkę, błagam Flick obudź się

0

A Chelsea nie chce może Olmo zamiast Fermina?

0

Patrząc że nie ma Varu, Murawa jak w B Klasie to dla mnie to jest Walkower, nie jesteś przygotowany na mecz.

4

Tragiczna murawa, brak Varu czy ta Liga jest normalna Panie Tebas?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?