Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękna sprawa Lewy
1
Panie Olmo ucz się jak się gra na 10
0
Superrrr piła Rashhhh
0
Płakać mi się chce ja pier......
0
Jezzuuu co ten palcek robi
0
Hahahhaha co to jest XD
0
Kurde blisko ehhh
3
Fajnie że ten gol mi kupon przegrywa
0
Jak myślicie jak jutro Flick ustawi skład? Raphinha LS Ronny PS czy Raphinha PS i Rashford LS?
5
Ale Mbappe ma luz na początku tego sezonu, mija rywali jak tyczki
2
Sytuacja podobna do Faulu Tchu na Ferranie w Majowym El Classico i tam też powinna być czerwona tak samo jak i tutaj
0
Ale Sociedad jest dominowany
0
Ile najwięcej wygraliście z kuponu i z jakiej stawki?
1
@blakkudium Hahahah jaki placek XD
0
Pedri na 10 HAHA, De La Fuente marnuje z meczu na mecz jego potencjał
2
@mkl87 Prędzej Ferran będzie 9 na następny sezon XD
4
Ale wczoraj na ŚPO za Olmo siadłby taki Isi XD
2
Teraz są 2 tygodnie żeby godnie przygotować stadion do meczu z Valencia, oby bez cyrków i trzymam kciuki żeby się udało.
1
Jeśli ktoś tutaj myśli że z obrona gdzie mamy 18 latka, Araujo z IQ na minusie, nie pewnym Christensenem to zejdźcie na ziemię.
0
Mam nadzieję że skończy się głaskanie po główce Olmo i wkońcu Fermin będzie w podstawie
0
Flick pod koniec tamtego sezonu mówił że poprawimy grę w Defensywie, no jak to jest poprawienie na tle Levante czy Rayo to jesteśmy w dupi....
1
W tym meczu jest Joan Garcia i NICCC
1
Ale ten mecz jest tragiczny
4
Olmo i Ferran to jest dramat
0
Ferran proste podanie za Plecy matko boska
0
Ale mnie irytuje ten mecz XD
3
Raphinha na lewej strony wolny to Olmo trzyma piłkę, błagam Flick obudź się
0
A Chelsea nie chce może Olmo zamiast Fermina?
0
Patrząc że nie ma Varu, Murawa jak w B Klasie to dla mnie to jest Walkower, nie jesteś przygotowany na mecz.
4
Tragiczna murawa, brak Varu czy ta Liga jest normalna Panie Tebas?