Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z 2 koszyka trafiliśmy teoretycznie najsłabsze ekipy
0
@Who_you_mam 200-250 MLN i jedyna drużyna która mogłaby to spełnić to PSG
0
Mbappe jest świetny
1
@DragonxNF Przecież teraz nie było Faulu XD
1
Znowu Tchouameni w nogi i NIC XDD
2
Ale Liga Negreiry pamiętajcie XDD
0
Tch jak Casemiro, chłop fauluje, używa rąk i nic
4
Co???????????? Przez nogi mu wjechał
0
Przecież faul jak ciul tam był XD
1
Tam faulu nie było? XDD
0
Ale Real w obronie gra lepiej niż my, wczoraj każda kontra Levante śmierdziała golem
1
Ale ten Vinicius brzydki XD
1
Piłkarze Realu upadanie w polu karnym mają opanowane do perfekcji XD
4
Xabi posadził na ławce męczennika, fajny trener im się trafił.
2
Ale Super się ogląda Villareal
0
United 16 miejsce w Lidze, Stabilnie
1
Ten strzał Yoro nawet w bramkę nie leciał XD
0
Ale ten Olmo jest irytujący
2
Ale w tej obronie gramy fatalnie
4
Ronaldo w Arabii od początku 2023 roku i nadal bez żadnego trofeum HAHA
17
Gdyby Barca miała sytuacje finansowa na poziomie Realu czy Liverpoolu to jak najbardziej bym go brał ale przy obecnej to RASH jest najbardziej sensowna opcją.
2
Wojtek, Martin, Ronny nie zarejestrowani, Lapcio ma szczęśnie że w klubie jest Flick i ratującą nas La Masia tak to już dawno na stadionie byłoby Laporta DIMISION
0
Olise TOP Piłkarz a mówi się o nim za mało
3
Rejestrować go jak najszybciej
0
Bożeeeeeeee co to jest XDDD
0
Co oni w tej obronie odwalają XD
1
Jak już ma odchodzić to za 55-60 MLN do tej PL a nie za 30 XD, Liverpool ostatnio opchnął młodzika za 23 MLN który się nawet do składu nie łapał a my gościa który w tamtym sezonie był kluczową postacią tylko 30. Jeśli tak się stanie LAPORTA I DECO WON
1
Atletico bądź remis na kuponie, proszę mi tego nie zepsuć XD
0
Nico do bramki dokłada asystę
0
Nico z bramka ładnie