0

Tam nie było spalonego XDDD

0

Brak krycia przed polem karnym to się musiało tak skończyć

0

Skąd Man Utd który jest tragicznie zarządzany, zajmujący 15 miejsce w PL I od 2 sezonów nie grający w CL może wykładać ponad 200 MLN na transfery?

0

Coś poważnego z Cubarsim?

0

Jeśli nie uda się wrócić na Camp Nou w 4 kolejce to dla mnie powinien być koniec Laporty, szkoda że nie ma godnych konkurentów do walki.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Co to za mecz Traigcziengo Milanu z Bologna XDD

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

14 MLN Euro brutto dla Rashforda to jest sporo jak na nasze finanse, oby się chłop wziął do roboty

2

Ufff czyli nie płacimy tych 10 MLN za samo wypożyczenie jak podawał ten Schira.

9

Przerażające jest to jak PL Odjechała La Lidze, Beniaminek Sunderland wydaje ponad 100 MLN a takie wielkie marki jak Sevilla, Valencia czy Betis muszą za przeproszeniem grzebać w śmieciach a to wszystko przez tego Łysego pomarszczonego zgreda.

0

@Xxxbarca4ever Marmoush, Kolo Muani, Jovic, Haller, Ekitike. Potrafią robić dobre interesy

4

95 MLN Za Ekitike który rozegrał tylko 1 poważny sezon w Eintrachcie WOW XD

3

Mam nadzieję że te 10 MLN za wypożyczenie to tylko brednie tego dziennikarza

3

Lucho uderzył Joao Pedro?

0

Tutaj to powinna być 2 żółta dla Caicedo,

0

Czerwo powinno być

0

Ale Save WOW GIGI

0

PSG wybiją piłkę na AUT już po Chelsea XD

4

Ten Caicedo to taki dzik, żadnego pojedynku nie odpuści

1

Jazdaaaaa Chelsea

2

Ale piłeczka od Dembele XDDD

0

Genialna technikę ma ten Pedro

1

@Faro Nie, po prostu za dużo klapią jęzorem

3

Tak mi się podoba ten Caicedo, gość jest świetny w tym środku pola

0

Jak można dać tyle miejsca Palmerowi

2

Ale COLD PALMER dzisiaj gotuje

2

Jednak nie ma spalonego, w powtórki wydawałoby się ze offside

4

Ale Cuculera uratował

0

Nawet największym szklanka trzeba dać szansę, u Hansiego każdy może dostać skrzydeł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?