Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Feta mistrzowska planowana? Lepiej niech się skupia na boisku
0
Araujo TOP XDDD
0
Ważny mecz i Araujo gra to nie brzmi dobrze...
0
Araujo i Martin w składzie..... to zdobyliśmy mistrzostwo XD
2
Błagam dajcie już ten mecz i przyklepmy tego majstra
3
Ale jutro sędziowie będą podłączać Real pod tlen czuje to XD
2
Niestety ale gole dla Realu to kwestia czasu, Mallorca zbyt się cofnęła
0
@Tasde Bez szans niestety
0
Nw czemu ale boję się że Real dzisiaj wygra a my jutro wtopimy z Espanyolem a potem z Villarealem nogi mogą zrobić się ciężkie
0
@ViscaelBarca2007 Według mnie Wirtz trafi do Man City.
0
Ale wyciągnął argument XDDD
0
Stano pokaż jej miejsce w szeregu błagam
6
Oczywiście znów się wtrąca cwana
5
Proszę słuchać a nie mówić Hahaha
7
Ładnie Mentzen i Stano niczym Xavi i Iniesta
0
O kurde dymy XDD
0
Ten Trzaskowski wygląda jakby tam stał za karę Hahah
6
Ale mu pocisnął XDDDD
6
Braun szef hahahah
5
Wygrana z Espanyolem a potem z Villarealem i Bilbao składy dość rezerwowe, mega bym tak chciał.
1
Jak takie rzeczy były na naszą niekorzyść to się boję co sędziowie wymyślą z meczach z Espanyolem i Villarealem żeby podłączyć pod tlen białych
1
Tak się mało mówi o sędziach we Włoszech czy w Niemczech a ta Hiszpania to jakiś dramat, błędy co kolejkę i to w tak ważnych meczach. Szkoda że co sezon tak to będzie wyglądać.
39
Brak Czerwonej dla Tchouameniego, Faul Valverde przed golem na 0-2, Sędziowie mówiący całe szczęście przy ręce Fermina i oni mają czelność mówić że sędziowie nie są po ich stronie XDDD Ten klub jest śmiechu warty
3
Od meczu z BVB gramy tragicznie w defensywie, Celta nam 3 strzela, Real 3 Inter w 2 meczach nam 7 wpakował, Flick musi coś z tym zrobić jak najszybciej.
0
Sorloth dzisiaj zdrowy? XD
0
Partey odchodzi a Zubimendi przychodzi, jak Arsenal sprowadzi skrzydłowego np Nico I Napastika np Gyokeres to mają niezła pakę.
0
W tym tygodniu Real pozyskuje Trenta i Xabiego a my odpadamy z LM, jeśli przegramy w Niedzielę to będzie dramat
1
Co jest z tym Balde, miał wrócić na rewanż z Interem a nawet w El Classico nie zacznie.
3
Jeśli PSG nie wygra CL to ZP według mnie powinna trafić do Raphinhy
4
Gundo miał rację, ale wielkiej gwiazdce nie można nic złego powiedzieć