14

Feta mistrzowska planowana? Lepiej niech się skupia na boisku

0

Araujo TOP XDDD

0

Ważny mecz i Araujo gra to nie brzmi dobrze...

0

Araujo i Martin w składzie..... to zdobyliśmy mistrzostwo XD

2

Błagam dajcie już ten mecz i przyklepmy tego majstra

3

Ale jutro sędziowie będą podłączać Real pod tlen czuje to XD

2

Niestety ale gole dla Realu to kwestia czasu, Mallorca zbyt się cofnęła

0

@Tasde Bez szans niestety

0

Nw czemu ale boję się że Real dzisiaj wygra a my jutro wtopimy z Espanyolem a potem z Villarealem nogi mogą zrobić się ciężkie

0

@ViscaelBarca2007 Według mnie Wirtz trafi do Man City.

0

Ale wyciągnął argument XDDD

0

Stano pokaż jej miejsce w szeregu błagam

6

Oczywiście znów się wtrąca cwana

5

Proszę słuchać a nie mówić Hahaha

7

Ładnie Mentzen i Stano niczym Xavi i Iniesta

0

O kurde dymy XDD

0

Ten Trzaskowski wygląda jakby tam stał za karę Hahah

6

Ale mu pocisnął XDDDD

6

Braun szef hahahah

5

Wygrana z Espanyolem a potem z Villarealem i Bilbao składy dość rezerwowe, mega bym tak chciał.

1

Jak takie rzeczy były na naszą niekorzyść to się boję co sędziowie wymyślą z meczach z Espanyolem i Villarealem żeby podłączyć pod tlen białych

1

Tak się mało mówi o sędziach we Włoszech czy w Niemczech a ta Hiszpania to jakiś dramat, błędy co kolejkę i to w tak ważnych meczach. Szkoda że co sezon tak to będzie wyglądać.

39

Brak Czerwonej dla Tchouameniego, Faul Valverde przed golem na 0-2, Sędziowie mówiący całe szczęście przy ręce Fermina i oni mają czelność mówić że sędziowie nie są po ich stronie XDDD Ten klub jest śmiechu warty

3

Od meczu z BVB gramy tragicznie w defensywie, Celta nam 3 strzela, Real 3 Inter w 2 meczach nam 7 wpakował, Flick musi coś z tym zrobić jak najszybciej.

0

Sorloth dzisiaj zdrowy? XD

0

Partey odchodzi a Zubimendi przychodzi, jak Arsenal sprowadzi skrzydłowego np Nico I Napastika np Gyokeres to mają niezła pakę.

0

W tym tygodniu Real pozyskuje Trenta i Xabiego a my odpadamy z LM, jeśli przegramy w Niedzielę to będzie dramat

1

Co jest z tym Balde, miał wrócić na rewanż z Interem a nawet w El Classico nie zacznie.

3

Jeśli PSG nie wygra CL to ZP według mnie powinna trafić do Raphinhy

4

Gundo miał rację, ale wielkiej gwiazdce nie można nic złego powiedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?