0

@Barcafan2020 Kontuzja po kadrze

0

Czuję że szykuje się ciężki mecz z takimi rotacjami

0

Czekam na konferencję Carlo, mam nadzieję że poruszy temat sędziów którzy znów wygrali mecz Relowi.

1

Oby jutro nie potknąć się na Gironie, walą nam kłody pod nogi, rywali w walce o tytuł przepychają, no cóż zrobić

6

Najpierw piłka potem nogi= rzut wolny dla Realu
Asencio najpierw piłka potem stempel w nogę= rzut karny dla Leganes a nie czekaj..

4

Dosłownie za to samo wolny był dla Realu XDDDD

1

Jak z Celta był druk to teraz znów XD

2

Karny z dupy, czysty wślizg

0

Ten Rudiger to jakiś psychiczny jest XD

3

Przecież to faul od tyłu był XD

0

Szybko poszło XDD

0

I tak to wygrają, ja się nawet nie nastawiam na jakąś stratę pkt

0

Co by nie mówić ale Mbappe jest niesamowicie groźny

0

Spokojnie, Wleci Flashback z Almeria w 2 połowie

0

2-1 dla Leganes HAHA

0

Robią wszystko żeby Kylianek wygrał Buta a Real ligę XD

0

Bramka dla Leganes

3

Za co karny XDDD

0

Czyli w Środę ostatnia szansa dla Altetico na uratowanie sezonu

0

Oby dzisiaj Ferran jak ostatnio z Atletico a nie jak w PK XD

0

Myślicie że Yamal i Pedri jutro zaczną od 1 minuty?

0

Brać Vandersona z Monaco a nie jakieś gwiazdeczki które się obrażają o byle co jak Trent.

0

GULER VS YAMAL w Eliminacjach XD

34

@turhiay Przecież to nie jest oficjalny mecz XD

0

Młodzi nie dojeżdżają

0

Ale nas jadą XDD

0

Co te Rayo w tej obronie robi XDD

0

Bez Rudigera, Valverde i tak te Rayo nic nie ugra

0

Ale Correa zawalił temat XDD

0

@Kapitan hawk Haha dokładnie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?