85

Szczęsny kolejne czyste konto w Barcelonie, Dudka to aż dupa piecze i pięknie

3

Niech się Yamal skupi na piłce a nie na dziewczynach i tańczeniu na Tik Toku

0

We Wtorek będą potężne ciężary z tym Atletico

0

Poprawcie mnie jeśli się myślę, ale Inter jeśli dojdzie do 1/4 potem 1/2 i oczywiście w 1/8 rewanże mają na własnym stadionie?

0

Jeśli Real przejdzie Atletico to w 1/4 mają rewanż na Bernabeu z Arsenalem bądź PSV?

0

Wie ktoś jaki Pep ma bilans przeciwko Realowi Madryt jako trener Barcy???

0

To się Real zmęczył tym meczem XDD

14

Dla City to lepiej jakby przegrali z tym Brugge

0

Z PL to już Doku bym wolał.

0

@Pedri16Future Widzę w komentarzach potężna ilość IQ wieśniaków z Madrytu.

0

@MessiSuarezNeymar Co mu powiedzieli?

9

Życzę Rayo 5 albo 6 miejsce w La Liga, bardzo młody i dobry trener.

5

Yamal najgorszy mecz w tym sezonie

0

Jezu czemu taka nerwowka

1

O Boże zawał XD

0

Co oni robią do ciulaaaaaa w tym ataku

1

Gavi klasycznie, nic w ataku nic w obronie i żółta kartka

1

Widzę że Kibice Realu nie znają zasad ze spalonymi XD

0

Panowie proszę nie zawiedźcie nas

3

@MichuZ44 Zdecydowanie Nie

1

@PatrychoO Może Laboga albo Cwiakała lepsi? XDD

1

Ten mecz jest piękny + komentarz Świętego to poezja

1

Co Kolo Muani pokręcił WOW

1

Antony Gol Haha

1

Ten Lautaro to taka sierota XD

0

Bilbao w łeb od Espanyolu XD

5

@TR3YWAY Real Madryt o sedzaich nie rozmawia XD

0

Ale Tah to czołg, oby się go udało podpisać.

1

Kurde Osasuna mogła coś więcej ugrać

0

Szkoda ze Osasuna jest tak słaba że i tak Real to wygra XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?