Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tracimy dzisiaj fotel lidera, szkoda.
0
Getafe urwie punkty czy jednak Atletico wygra?
6
12/13 Kwietnia Levante? Chyba błąd bo Levante nie ma w La Liga.
0
@adamek20151 " Spoczywaj w pokoju, Carles"
1
Mbappe zareagował na śmierć Lekarza Barcy, Szacuneczek
0
@Grajkoholik Komentarz w Punkt
0
Ale to było pewne z Dembele, Dobry trener, dyscyplina, brak olewania treningów połączone z jego potencjałem i możliwościami to jeden z najlepszych skrzydłowych obecnie.
0
Faul Konate na Barcoli, czerwo czy nie?
0
Za każdym razem musimy frajerzyć, Araujo, Cubarsi No ile można tak sabotować
0
Dobra drabinka do półfinały, pamiętajmy jednak że to jest Barcelona XDD
0
Jak wygląda Pogoda na stadionie Benfici?
6
Pana Jerzego Dudka znów dupeczka będzie piekła, o jak mi przykro Haha
1
Martin pokaż dlaczego klub z tobą kontrakt przedłużył. VAMOS BARCA
0
Chłopowi dupa pękła po tym jak City tryplet zdobyło a jego Real nigdy tego nie zrobił XDD
0
Który sezon dla was był przyjemniejszy do oglądania? Sezon 17/18 czy 18/19 Barcelony
0
@Katalonik97 Nie ma co się łudzić
4
Z nami to ten Oyarzabal za pola w okienko ustrzeli
1
Niestety Ancelotti zaczyna rotować, daje odpocząć Rodrygo, Valverde, Mbappe. Czuję że mogą odpalić bo głębie składu mają o wiele lepsza od nas.
0
Czm Kounde ma takie odpały, Chłop w kluczowych momentach z Celta i Atletico się ślizga
1
Czuje że z Benfica znów szykuję się duża ilość straconych goli XD
0
Jeśli przeciwnik opracuje długie podania za plecy naszych obrońców to oni nie wiedzą co się dzieje XD
0
Przy golu Llorente gdzie są nasi pomocnicy do krycia, boże święty jak można tyle miejsca zostawić. Olmo, Fermin, Gavi ehhhhh bez komentarza
0
Niech się ten Olmo ogarnie
1
City obecnie sięga dna
0
Girona jak zwykle z Realem Ehhh
5
Co za okno Nico WOW
0
Wkońcu Nico coś ładnego
85
Szczęsny kolejne czyste konto w Barcelonie, Dudka to aż dupa piecze i pięknie
3
Niech się Yamal skupi na piłce a nie na dziewczynach i tańczeniu na Tik Toku
0
We Wtorek będą potężne ciężary z tym Atletico