Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jeśli pójdą im na rękę to będzie kompromitacja na cały świat XD
1
Federacja im się ugnie, nie ma co liczyć na walkower
0
U was też nie działa Strims.top?
5
Mecz Interu z Roma w Weekend przełożony a w niedzielę normalnie kluby będą grać czyli Inter od środy do meczu z nami ma tydzień odpoczynku. My w tym czasie będziemy się walić z Realem od 22 TOPPP XD
0
1 połowa dobra Bilbao, nagle w 2 wpuścił najlepszych i się zaczęło sypać XD
0
Bilbao dramat jeden wielki
0
Co te Bilbao robi XDDDD
0
Oooo kurde 7 minut
2
Ale Dominacja Realu w tym meczu XD
2
Dobra Bilbao utrzymać to macie
3
Ciężko będzie Bilbao to utrzymać
0
Ernesto wpuszczaj Sanceta i Iniakiego z ławki
0
Co ten Athletic za skład wystawił XDD
0
Szkoda że Nico jutro nie gra, ale oby Bilbao chociaż remis wyciągnęli
0
Dani Rodriguez oraz Pablo Maffeo nie zagrają z nami w środę z powodu żółtych kartek
1
Szansa dla Ferrana, oby jej nie zmarnował
1
DANI OLMO co za Baller WOW
9
Ale walnął tym tabletem o Ziemię Hahaha Mistrz XDD
0
Ale płaczą biali, karny na Olmo ewidentny a faulu Szczęsnego na Oscarze nie było
4
Tak, Bayern bez Musiali, Upamecano i Daviesa XD
0
@draxidox Pepe V2
3
Jeszcze United wróci XD
1
Ale ten Fofana ładnie chodzi z Lyonu
1
Za to jest 2 żółta karta dla Tolisso? XDDDDDDD
0
I wleciał klasyk
0
Z tak wąska kadra trzeba było się liczyć z tym że na takim etapie sezonu właśnie tak to będzie wyglądać. Teraz czeka nas Celta i Mallorca więc fajnie by było jakby Hansi lekko porotował takim Kounde czy Yamalem.
1
Zaczęło się gadanie o ZP i tak dalej i już gwiazdeczki graja pod siebie jak ja tego nie cierpię
0
@Borneo Ja bym go sprzedał 50 MLN na spokojnie i za to zakontrakotować Taha, gorszy nie będzie XD
2
Po sezonie sprzedać Araujo nie mogę na niego patrzeć
0
Żenada i wstyd tyle mam do powiedzenia