9

Jeśli pójdą im na rękę to będzie kompromitacja na cały świat XD

1

Federacja im się ugnie, nie ma co liczyć na walkower

0

U was też nie działa Strims.top?

5

Mecz Interu z Roma w Weekend przełożony a w niedzielę normalnie kluby będą grać czyli Inter od środy do meczu z nami ma tydzień odpoczynku. My w tym czasie będziemy się walić z Realem od 22 TOPPP XD

0

1 połowa dobra Bilbao, nagle w 2 wpuścił najlepszych i się zaczęło sypać XD

0

Bilbao dramat jeden wielki

0

Co te Bilbao robi XDDDD

0

Oooo kurde 7 minut

2

Ale Dominacja Realu w tym meczu XD

2

Dobra Bilbao utrzymać to macie

3

Ciężko będzie Bilbao to utrzymać

0

Ernesto wpuszczaj Sanceta i Iniakiego z ławki

0

Co ten Athletic za skład wystawił XDD

0

Szkoda że Nico jutro nie gra, ale oby Bilbao chociaż remis wyciągnęli

0

Dani Rodriguez oraz Pablo Maffeo nie zagrają z nami w środę z powodu żółtych kartek

1

Szansa dla Ferrana, oby jej nie zmarnował

1

DANI OLMO co za Baller WOW

9

Ale walnął tym tabletem o Ziemię Hahaha Mistrz XDD

0

Ale płaczą biali, karny na Olmo ewidentny a faulu Szczęsnego na Oscarze nie było

4

Tak, Bayern bez Musiali, Upamecano i Daviesa XD

0

@draxidox Pepe V2

3

Jeszcze United wróci XD

1

Ale ten Fofana ładnie chodzi z Lyonu

1

Za to jest 2 żółta karta dla Tolisso? XDDDDDDD

0

I wleciał klasyk

0

Z tak wąska kadra trzeba było się liczyć z tym że na takim etapie sezonu właśnie tak to będzie wyglądać. Teraz czeka nas Celta i Mallorca więc fajnie by było jakby Hansi lekko porotował takim Kounde czy Yamalem.

1

Zaczęło się gadanie o ZP i tak dalej i już gwiazdeczki graja pod siebie jak ja tego nie cierpię

0

@Borneo Ja bym go sprzedał 50 MLN na spokojnie i za to zakontrakotować Taha, gorszy nie będzie XD

2

Po sezonie sprzedać Araujo nie mogę na niego patrzeć

0

Żenada i wstyd tyle mam do powiedzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?