0

On to skończy dzisiaj ???

0

Koniec już sedzia

6

Gollllllllll ja pitolę

2

Jesttttttttttttttttttt

0

Jeszcze 2 minutki

2

6 minut XDDDDDDDDD

0

Jest tak blisko

0

@gumaz Aaaa jak

1

@Lordzi Wcisną na 100%

1

@Kessie Dobra XD

2

Jezu proszę Valencia, ostatnie 10 minut

0

Wchodzą świeże siły w Valenci

0

Za bardzo do tyłu idą, ale to jak każda drużyna oprócz Barcy w ciągu ostatnich kilku lat.

1

Może chociaż remis utrzymają

0

@wyrek Nie będzie remisu XDDDD

0

Tak samo jak z Leganes, szybki gol po przerwie i zaraz to wygrają

1

Jak zawsze, nie ma co liczyć

1

BVB już 4-0, nie możemy ich zlekceważyć bo jakoś w drużynie mają dość niezła

4

Jednak spalony, co się dzieje w tym meczu XD

0

Ale spokojnie, skończy się jak z Leganes. Znów sędzia jakiś faul widmo zrobi

0

Gol Valencia piękna sprawa

2

Ale ta La Liga ich ciągnie do Mistrzostwa

3

Takie mecze też trzeba umieć wygrywać, nie zawsze będziemy wygrywać w efektownym stylu. VAMOSSSS BARCAAAA

1

Musimy jak najszybciej strzelić na 2-0 bo 2 połowa na pewno nie będzie wyglądać jak 1

5

Klub prowadzony przez totalnych debili i idiotów

0

Znów zmieniać swoich TOP napastników czyli Kubo i Oyarzabala i wprowadzać jakiś randomów

0

Za bardzo Sociedad się cofa

1

I można kończyć XDDD

0

@KrwawiaceoczyVEB Chodziło mi w tym sezonie.

0

Balduś trochę samolub ale nie dziwię mu się, chciał 1 gola w La Liga strzelić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?