Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pero1983 On zawsze gada coś konkretnego tylko wkońcu znalazł się sędzia z jajami
2
Panie Monuera, jak pan mi teraz zaimponował
0
Brawo sędzia, wkońcu ktoś mu pokazał
1
Ten Zaragoza z nami to gra jakby od tego życie zależało a z Realem nic nie potrafi
0
Czuję że to zwycięstwo Realu może ich napędzić, obym się mylił.
5
Dawno nie widziałem tak powolnego City, KDB to jak ślimak XD
0
Ale Szkoda Araujo, dobry obrońca tylko tak strasznie podatliwy na kontuzje
0
Ale stypa w ten weekend z meczami
0
Te 55 MLN mogliśmy na Sanceta wydać a nie Olmo XD
3
@Litman Tak, dawać odpoczynek w 1/ 4 CDL na trudnym terenie XD
0
Jak my mogliśmy przegrać z tym Leganes XDDDDD
6
Kurcze, Fermin po takim meczu z Valencia zasłużył na 1 skład..
4
@Cyzix Komentarz w Punkt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
1/8 pewnie PSG albo Benfica, wątpię że Brest bądź Monaco sprawia niespodziankę.
1
W 1/8 rewanż gramy u siebie?
0
Znów się prosimy o stronę PKT XD
1
@Arcybiskup Niesamowite że mógł przyjąć i wyłożyć na pusta do Pique XDD, co za łeb
3
Dziwnie brzmią komentarze kibiców Realu w stronę sędziów XDD
0
I co? My z taką gra chcemy powalczyć o LM I LL? Nie ma co się oszukiwać, nie mamy na to szans
0
Otamendi i Antonio Silva, będzie ciężko się tam przebić.
0
@Messibestplayerintheworld Dokładnie
2
Oby piłkarze wyszli zmotywowani na jutrzejszy mecz, wygrana pozwoli nam spokojnie myśleć o meczu z Atalanta. VEB
0
@mcsarna Jakby się udało zrobić 7/7 i w LM wywalczyć TOP 8 to byłoby Cudnie ale do tego bardzo długa i ciężka droga.
0
Tak spojrzałem na mecze domowe Benfici to sporo z nich dominują, trochę się obawiam tego meczu.
0
Oby jutro udało się wylosować Osasune bądź Valencię na własnym stadionie.
0
Ale Real się bawi
1
Tak się powinno grać z Las Palmas lub Leganes a nie przegrywać na własne życzenie.
0
Olmo wypada tylko na Benfice?
0
Dzisiaj pewnie 7 PKT do Realu będzie ale pamiętajmy że mają mecz z Atletico i z nami, jak tam wierzę VEB