3

Niesamowite jak można było tak roztrwonić Punkty i zaraz Real nas wyprzedza

2

Kabaretu ciąg dalszy, Brak karnych wczoraj, Spalony z Sociedad, oni dostają karne z dupy. Zakończmy tą ligę teraz

0

@Coutinho007 Olmo panie do 1 składu

0

Dzisiaj Grudzień, przed Barca 5 meczów w tym Miesiącu, 4 w La Liga i 1 w LM. Jak typujecie te spotkania?

1

Dobra Panowie ale Altetico już 2 PKT straty do nas XDD

0

@Nightraider Ja bym na miejscu City ruszył w zimie po Zubimendiego.

3

@kamiVeB Ufffff

0

Panowie, Olmo z kontuzja zszedł?

7

Jeśli Balde nie zagra to tylko Fort za niego a nie jakiś Martin XD

3

Niech chłopak się kuruje, z Brest powinniśmy sobie poradzić bez niego.

3

Jedynym momentem kiedy De Jong powinien wchodzić na boisko to gdy prowadzimy 5-0 i mamy mecz pod kontrolą.

0

Czemu Kounde zamiast wywalić piłkę to będzie się bawił XDDD

0

Mecz typu Xavi, mieć wynik i frajerstwo, panowie podudka

1

Dziękujemy Kounde pokrako ludzka

2

Martin w 1 składzie XDDDDDDD

0

Ogląda ktoś Holandie? Jak De Jong wygląda?

0

My naprawdę tego Bułkę chcemy? xddd

4

Jeden, i to ten o którego się najbardziej boję XD

0

@Popitek12 Tak, ale tylko gdy siedzą tam mądrzy ludzie.

0

Za dobrze nam szło to trzeba pomóc białym

0

Porażka boli ale trzeba wyciągnąć wnioski i po przerwie pokonać Celte.

1

Niestety trzeba się przyzwyczaić do czasów La Ligi Tebasa i Pereza, no cóż nic z tym nie zrobimy

3

Perez i Tebas robią ligę ciekawsza

0

Co to miało być.... w 2 połowie Olmo musi wejść

5

Ale oni się skompromitują na KMŚ XDDD

0

Czy według was na chwilę obecną lewonożny Laporte czy Pau Torres są lepsi od Inigo w kontekście powołania do reprezentacji?

0

Ciekawe czy wyjdzie na Sociedad

12

Lenglet i Witsel na obronie a PSG z nimi przegrywa XD

1

Czm nie Fort na lawej XD

1

Real do 1 połowy gówno a 2 połowa pewnie będzie wyglądać jak z BVB XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?