Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Niesamowite jak można było tak roztrwonić Punkty i zaraz Real nas wyprzedza
2
Kabaretu ciąg dalszy, Brak karnych wczoraj, Spalony z Sociedad, oni dostają karne z dupy. Zakończmy tą ligę teraz
0
@Coutinho007 Olmo panie do 1 składu
0
Dzisiaj Grudzień, przed Barca 5 meczów w tym Miesiącu, 4 w La Liga i 1 w LM. Jak typujecie te spotkania?
1
Dobra Panowie ale Altetico już 2 PKT straty do nas XDD
0
@Nightraider Ja bym na miejscu City ruszył w zimie po Zubimendiego.
3
@kamiVeB Ufffff
0
Panowie, Olmo z kontuzja zszedł?
7
Jeśli Balde nie zagra to tylko Fort za niego a nie jakiś Martin XD
3
Niech chłopak się kuruje, z Brest powinniśmy sobie poradzić bez niego.
3
Jedynym momentem kiedy De Jong powinien wchodzić na boisko to gdy prowadzimy 5-0 i mamy mecz pod kontrolą.
0
Czemu Kounde zamiast wywalić piłkę to będzie się bawił XDDD
0
Mecz typu Xavi, mieć wynik i frajerstwo, panowie podudka
1
Dziękujemy Kounde pokrako ludzka
2
Martin w 1 składzie XDDDDDDD
0
Ogląda ktoś Holandie? Jak De Jong wygląda?
0
My naprawdę tego Bułkę chcemy? xddd
4
Jeden, i to ten o którego się najbardziej boję XD
0
@Popitek12 Tak, ale tylko gdy siedzą tam mądrzy ludzie.
0
Za dobrze nam szło to trzeba pomóc białym
0
Porażka boli ale trzeba wyciągnąć wnioski i po przerwie pokonać Celte.
1
Niestety trzeba się przyzwyczaić do czasów La Ligi Tebasa i Pereza, no cóż nic z tym nie zrobimy
3
Perez i Tebas robią ligę ciekawsza
0
Co to miało być.... w 2 połowie Olmo musi wejść
5
Ale oni się skompromitują na KMŚ XDDD
0
Czy według was na chwilę obecną lewonożny Laporte czy Pau Torres są lepsi od Inigo w kontekście powołania do reprezentacji?
0
Ciekawe czy wyjdzie na Sociedad
12
Lenglet i Witsel na obronie a PSG z nimi przegrywa XD
1
Czm nie Fort na lawej XD
1
Real do 1 połowy gówno a 2 połowa pewnie będzie wyglądać jak z BVB XD