1

Celta, Leganes, Las Palmas, Betis i teraz Atletico, pięknie panowie tak dalej

0

@Azazel_Pazuzu Zbyt dużo wypiłeś chyba XD

0

@ali3gator Co z tego skoro liga nam odjeżdża z kolejki na kolejkę

0

Panu Olmo już podziękujemy

0

Super zmiana Olmo XDDD, warta 60 MLN euro XD

3

4 pomocników w składzie i 2 zawodników ofensywnych, składa ala Xavi XD

1

Ale ładnie ten Bayern wygląda

0

2 minuta i już 1-1 XD

0

Real w 2024 roku 5 Pucharów a my żadnego, mam nadzieję że 2025 będzie lepszy.

0

Real 2/2 Puchary w tym sezonie, jak myślicie dołożą coś jeszcze?

0

Ejjj ten Puchar Interkontynentalny to tera co roku będzie?

0

Męczennik wkońcu dostał nagrodę za walkę z Rasizmem XD

0

Ale biali płaczą o tego Martineza XDDD

0

Ogląda ktoś Galę Fifa THE BEST? XD

2

Niech chłopak sobie odpocznie do nowego roku.

3

Poniedziałek rano, Barca przegrała aż się nie chce wstawać

0

@FCB NA ZAWSZE! Nie uda się XDD

0

To było wiadome

0

To co? Ferran 1 skład na Leganes?

2

BVB dzisiaj bez Branda, Adeyemiego i z Canem na środku obrony, trzeba to wygrać

0

Takie problemy z Betisem a w środę BVB, będzie ciekawie XDDDD

3

Real trafia na najgorszą drużynę zaskoczeni? XDDD

0

Nico i Inaki proszę....

0

Yamal wraca po kontuzji i takie fałsze daje WOW

5

Fajny był Październik, nasz jedyny Puchar w tym sezonie

4

Ferran i Pena XDDD, jesteśmy ugotowani

0

Trzeba uderzyć pięścią w stół i wywalić Pene

0

Jeśli dzisiaj nie wygramy to będzie dramatycznie

1

Mallorca i Betis w jednym tygodniu, VAMOS po 6 PKT.

0

@kuz Niestety ale trzeba się przyzwyczaić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?