0

Granie bez skrzydeł to aż mnie do szału doprowadza

1

Nasi drapią się po nosie i dostają 3 mecze inni walą po ryju na parkingu i na boisku i nie mają z tego żadnej kary, no cóż życie XD

1

Według Marci Vinicius ma zostać zawieszony tylko na 2 mecze XD, Co za kpina

1

Araujo dzisiaj wraca!

5

Vinicius ma dostać od 4-12 meczy zawieszenia ale i tak każdy wie że dostanie najmniejszy wymiar kary.

4

Nowy rok stary Vinicius i oczywiście nowy rok i stary Real Madryt ehhhh

9

To jest liga Tebasa, nie zagra z Mallorca i wróci na Finał z Bilbao albo Barca XD

0

I mamy po Olmo XD

0

Nooo powiem wam sukces stulecia XD

1

Ooo to może już tam zostać na stałe

0

Ależ to wcisnął, 1-0 Brentford

1

Piękny początek 2025 roku!!!!!

0

Zostało kilkadziesiąt minut i Dani Olmo zostaję wolnym agentem XDDDD

6

Szwagry dobrze robią, po nowym roku Footrol w szlafroczku nas powita XD

1

Ładna ta Roksanka

0

Jeszcze kilka godzin i Olmo staje się wolnym agentem, Brawo panie Laporta, tak trzymać!!

0

Ale ten Isak to mega techniczny i z topowym strzałem napastnik, dawać go do Barcy XD

3

Jack Grealish nie strzelił żadnego gola w tym roku No HIT jak na gościa który kosztował ponad 100 MLN XD

3

Niesamowite jakich Real ściąga piłkarzy w ramach free podpisania kontrataku, Rudiger, Mbappe, Alaba, zaraz pewnie Trent

0

Jak myślicie, Yamal wrócił do tej dziewczyny czy jednak po tej akcji ukrywali związek?

3

Dość już tego Laporty

4

I oni chcą sprowadzić Taha, Davida czy Nico jak nie są w stanie dobrze zarejestrować Olmo XDD

0

Ładnie Stolarski!

2

Po sezonie pożegnać tego Ferrana i De Jonga odrazu.

0

@Stinger_ My go jak śmiecia potraktowaliśmy więc też bym tak zrobił

1

Początek Stycznia dla Barcy to walka o 2 trofea więc trzeba spiąć dupe

4

Mimo że nie jestem kibicem The Reds to bardzo chciałbym widzieć Salaha ze Złota Piłka. Piłkarz TOP

0

@krol211 Balde to tak od 2 lat się wraca

0

Jak ja naprawdę bym chciał żeby nasz Olmo był taki Odegardem, intensywność, pressing, waleczność, genialne rozgrywania a nie tylko człapanie i podawanie w nogi rywali

0

Ja Np. Wierzę że w nowy rok wejdziemy pewnie, a propo zamknięcia meczu czy wam też się wydaje że Raphinha przy sam na sam mógł przyjąć i walnąć a zamiast tego zlekceważył trochę tym lobem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?