Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Leganes strzela bramkę Atletico XD
4
Ale super piłkarzem jest ten Bruno z Newcastle
0
Olmo czy Gavi dzisiaj do 1 składu?
0
@BORO_12 Chu.... mnie strzela jak widzę tak wysoko De Jonga, Fatiego i Ferrana, co za żenada
0
@Aragorn33 Nic nowego
2
Ile było skandali na korzyść Białych? Daliście radę policzyć na 2 rękach?
1
Wiecie co jest niesamowite, że istnieją ludzie którzy uważają że Lunin nie faulował XDD
2
Naprawdę smutnie to wygląda że tak wygląda piłka z Realem, taki mecz idealnie to pokazuje. A w poniedziałek wleci Leganes albo Osasuna a my Atletico i super XD
5
Ale na konto sędziego pójdzie solidny przelew
25
Dawno tak przekręconego meczu nie oglądałem XD
1
Ma ktoś stop klatkę przy spalonym Bamby?
2
Czy wy naprawdę myślicie że sędziowie pozwolą na 2 porażki z rzędu Realu, Naprawdę? Obudźcie się
0
@Faro Kurde bez Rudigera? Wiem że jest wkurzający i my kibice Barcy go nie lubimy ale za 2024 zasłużył.
0
@!34RC3!_0N4 Pod względem techniki to na 100%,
1
@Arden Chłopak ma 17 lat XD
0
@Anika5 Nic dziwnego, przecież my nie mamy mocnej kadry.
0
Serio Martin XD
4
Jest lekki streśik
0
Dalot czerwo XD
2
Czy według was Walker który odchodzi z City to najlepszy PO ostatniej dekady w PL? Bo dla mnie tak.
1
Flick jutro po pierwszy puchar!
1
Jeśli Inigo albo Cubarsi dostaną kontuzji to kto w ich miejsce jeśli Araujo odejdzie? Eric? XDDD
0
@Szczygiel06 Myślę że 2 następne mecze dla Wojtka i od Getafe wróci Pena
0
Wywalić tego De Jonga i Fatiego razem po sezonie, to ile oni zarabiają a nic nie wnoszą to aż mnie skręca
0
Co się dzieje z Kounde XDDD
0
Lewy i Kounde chryste panie XDDDD
0
Czyżby z nowym rokiem Szczęsny miałby zostać podstawowym bramkarzem? Piękna sprawa.
7
Oby się udało kogoś łatwego wylosować, przy tak ciężkim terminarzu trafić na takie Bilbao czy Atletico to byłaby masakra.
2
Ale Fermin to oferma XD