0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Leganes strzela bramkę Atletico XD

4

Ale super piłkarzem jest ten Bruno z Newcastle

0

Olmo czy Gavi dzisiaj do 1 składu?

0

@BORO_12 Chu.... mnie strzela jak widzę tak wysoko De Jonga, Fatiego i Ferrana, co za żenada

0

@Aragorn33 Nic nowego

2

Ile było skandali na korzyść Białych? Daliście radę policzyć na 2 rękach?

1

Wiecie co jest niesamowite, że istnieją ludzie którzy uważają że Lunin nie faulował XDD

2

Naprawdę smutnie to wygląda że tak wygląda piłka z Realem, taki mecz idealnie to pokazuje. A w poniedziałek wleci Leganes albo Osasuna a my Atletico i super XD

5

Ale na konto sędziego pójdzie solidny przelew

25

Dawno tak przekręconego meczu nie oglądałem XD

1

Ma ktoś stop klatkę przy spalonym Bamby?

2

Czy wy naprawdę myślicie że sędziowie pozwolą na 2 porażki z rzędu Realu, Naprawdę? Obudźcie się

0

@Faro Kurde bez Rudigera? Wiem że jest wkurzający i my kibice Barcy go nie lubimy ale za 2024 zasłużył.

0

@!34RC3!_0N4 Pod względem techniki to na 100%,

1

@Arden Chłopak ma 17 lat XD

0

@Anika5 Nic dziwnego, przecież my nie mamy mocnej kadry.

0

Serio Martin XD

4

Jest lekki streśik

0

Dalot czerwo XD

2

Czy według was Walker który odchodzi z City to najlepszy PO ostatniej dekady w PL? Bo dla mnie tak.

1

Flick jutro po pierwszy puchar!

1

Jeśli Inigo albo Cubarsi dostaną kontuzji to kto w ich miejsce jeśli Araujo odejdzie? Eric? XDDD

0

@Szczygiel06 Myślę że 2 następne mecze dla Wojtka i od Getafe wróci Pena

0

Wywalić tego De Jonga i Fatiego razem po sezonie, to ile oni zarabiają a nic nie wnoszą to aż mnie skręca

0

Co się dzieje z Kounde XDDD

0

Lewy i Kounde chryste panie XDDDD

0

Czyżby z nowym rokiem Szczęsny miałby zostać podstawowym bramkarzem? Piękna sprawa.

7

Oby się udało kogoś łatwego wylosować, przy tak ciężkim terminarzu trafić na takie Bilbao czy Atletico to byłaby masakra.

2

Ale Fermin to oferma XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?