Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
DANI OLMO- Większość sezonu połamany, w ważnych meczach nie dowozi- 60 MLN XD
2
Ale oni mają wysokich obrońców do grania na rzuty różne XD
0
@matirix20 2014, od wygranego meczu z Granada 6-0 po Hat-Tricku Neya i dublecie Messiego
2
@michal26 Tak samo, piękne mecze z Bayernem, BVB czy Benfica, 2 miejsce w fazie ligowej z tak młoda kadra to mega sukces.
0
Szkoda że w tych brzydkich strojach jutro gramy
0
Szkoda że my nie potrafimy zrobić tak dobrego wolnego transferu, nawet Tah nam się wysypie
0
@Who_you_mam Nic nowego XD
0
Jak myślicie w jakich strojach wyjdziemy na Inter?
0
Uuuuu Celta z golem kontaktowym
3
Jesteś na 7 miejscu walczysz o Puchary i mecz poddajesz od początku brawo Celta XD
1
I fajne rotacje?
1
Panowie spokojnie, Pedri tylko 1 połowę zagra
9
To co robi sędzia w tym meczu to wstyd dla futbolu
0
Co ten sędzia odwala, daje czerwo za zwykły faul w polu karnym, wpycha się w akcje Bilbao XDD
2
Za co czerwona kartka XD
0
Dał mu czerwona XDDDDDDD
0
Balde wraca to Kounde wypada ehhhh, na Prawej stronie możemy dać Erica, Araujo albo Forta
0
Balde niech się kuruje jak tylko może
12
Bellingham zwyzywał sędziego i został uniewinniony ależ są przeciwko nim, tak im przeszkadzają XDD
1
Wracaja Dumfries i Thuram, może być ciężko
0
Dumfries wraca i będzie hasał strona Martina, to może się źle skończyć
2
Pavard z kontuzja kostki, szkoda chłopa
1
Sędzia im pomógł a ci go wyzywaja? Chory klub
0
To co? Rudiger tylko na 1 mecz ? XD
2
Zawsze przed ważnym meczem boli mnie brzuch ze stresu
0
@VinDiesel Szczęsny broni
0
I jak my teraz mamy się czuć jeśli dojdzie do zmiany sędziów na finał?
9
Jeśli pójdą im na rękę to będzie kompromitacja na cały świat XD
1
Federacja im się ugnie, nie ma co liczyć na walkower
0
U was też nie działa Strims.top?