1

DANI OLMO- Większość sezonu połamany, w ważnych meczach nie dowozi- 60 MLN XD

2

Ale oni mają wysokich obrońców do grania na rzuty różne XD

0

@matirix20 2014, od wygranego meczu z Granada 6-0 po Hat-Tricku Neya i dublecie Messiego

2

@michal26 Tak samo, piękne mecze z Bayernem, BVB czy Benfica, 2 miejsce w fazie ligowej z tak młoda kadra to mega sukces.

0

Szkoda że w tych brzydkich strojach jutro gramy

0

Szkoda że my nie potrafimy zrobić tak dobrego wolnego transferu, nawet Tah nam się wysypie

0

@Who_you_mam Nic nowego XD

0

Jak myślicie w jakich strojach wyjdziemy na Inter?

0

Uuuuu Celta z golem kontaktowym

3

Jesteś na 7 miejscu walczysz o Puchary i mecz poddajesz od początku brawo Celta XD

1

I fajne rotacje?

1

Panowie spokojnie, Pedri tylko 1 połowę zagra

9

To co robi sędzia w tym meczu to wstyd dla futbolu

0

Co ten sędzia odwala, daje czerwo za zwykły faul w polu karnym, wpycha się w akcje Bilbao XDD

2

Za co czerwona kartka XD

0

Dał mu czerwona XDDDDDDD

0

Balde wraca to Kounde wypada ehhhh, na Prawej stronie możemy dać Erica, Araujo albo Forta

0

Balde niech się kuruje jak tylko może

12

Bellingham zwyzywał sędziego i został uniewinniony ależ są przeciwko nim, tak im przeszkadzają XDD

1

Wracaja Dumfries i Thuram, może być ciężko

0

Dumfries wraca i będzie hasał strona Martina, to może się źle skończyć

2

Pavard z kontuzja kostki, szkoda chłopa

1

Sędzia im pomógł a ci go wyzywaja? Chory klub

0

To co? Rudiger tylko na 1 mecz ? XD

2

Zawsze przed ważnym meczem boli mnie brzuch ze stresu

0

@VinDiesel Szczęsny broni

0

I jak my teraz mamy się czuć jeśli dojdzie do zmiany sędziów na finał?

9

Jeśli pójdą im na rękę to będzie kompromitacja na cały świat XD

1

Federacja im się ugnie, nie ma co liczyć na walkower

0

U was też nie działa Strims.top?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?