0

Nie łudźcie się że Atletico zgarnie chociaż 1 pkt XD

0

Fermin Joan Raphinha super kurde

2

Rashford kolejna asysta super

0

Czemu Frenkie albo Pedri nie uderzają z dystansu kurde no

2

Super wejście Frenkiego

3

Lewyyyyy takkkkkkk

1

A Ferran i Olmo dalej na boisku XDDDD

3

Ten Bailly to mecz zycia a cały czas ławę grzał

0

Kurde dawać to na 2-1

1

Kurde Rapha czm tak

1

Ronald skrzydłowy Araujo HAHAHA

1

Super gramy tak dalej gwiazdeczki

3

Dani Olmo przyjął dobrze jakąś piłkę?

0

Typowy Olmo i Ferran dobry mecz żeby potem takie coś grać

0

Grajmy tak dalej to Real nam odjedzie z palcem w dupie

1

Mam dość tego Olmo

5

Casado dzisiaj tragiczny

1

Przecież to jest niemożliwe XDD

1

Ten Eric Bailly mecz życia teraz XD

0

Słabiutko bardzo słabiutko

0

A to nie tak że Real miał zdychać po KMŚ? XD a tutaj 7/7 zwycięstw w tym sezonie.

1

Penalty taker w Formie XD

1

Ten to już nauczył się padać w tym polu karnym XDDD

0

Nie ma co się łudzić że Real będzie tracił PKT z Espanyolem czy Lavante jak już to w Weekend z Atletico albo z Villarealem za 2 tygodnie

0

Mam nadzieję że Atletico w Weekend ugra chociaż PKT z Realem

0

Wiecie kiedy będą podane PKT piłkarzy w Złotej Piłce i jak kto głosował?

8

Yamal gratuluję Dembele na Insta za znakomity sezon a Vinicius olewa Złota Piłkę bo dostał informacje że jej nie zgarnie.

33

Zabolało mnie 5 miejsce Raphinhy

1

Pedri 11 Raphna 5 można zamykać ta gale na dobre.

0

Działa wam Gala Złotej piłki na stronie Internetowej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?