0

Co ten Olmo No ja pierdol......

0

Nie zasługujemy na NIC

0

Hahaahaha ale nas pressuja

0

Flicku gdzie Ronny

1

Ale tragedia nie potrafimy wyjść spod pressingu Sevilli

4

Mieliśmy wyjść na 2 połowę naładowali a gramy tak samo jak w 1 HAHAHA

0

Kounde się od każdego odbija XD

2

Brawoooo do szatni

0

@ali3gator Nic nie daje XDDD

4

Nawet Pedri dzisiaj tragiczny

0

Lewy jaka pokraka hahahaah

1

Lewy Ferran Martin w skladzie co wy oczekujecie? XDDDD

1

I podania do tyłu cały czas, taktycznie nie istniejemy

0

Hahaahahahaah Rashford

4

Ale my jesteśmy tragiczni, nie potrafimy nic zrobić. I bardzo dobrze na nic nie zasługujemy z taką obrzydliwa gra

0

Brawo Kounde jesteśmy tragiczni

0

@VAMOS1899LaMasia Bez Yamala i Raphy będzie bardzo ciężko

4

Marcelino jaka mine zrobił to czerwie obrońcy, spoko nie pierwszy raz z Realem taki mecz przerobisz.

5

Naprawdę Topka mecz zabity dlatego że Męczennik zanurkował a sedzia nie ma jaj

2

Idźcie z tą ustawiona liga, każdy kontakt to już kartka i karny dla Realu

2

Co HAHAHAHAHAAH nic mu nie zrobił XDD

0

Co ten Villareal robi XDD

4

Przecież gdyby Yamal się tak przewrócił to sedzia kazałby mu wstawać i nie symulować XD

0

Co oni robią XDD

1

Boczni obrońcy Villarealu masakra

1

Co to za skład wystawił Marcelino XD

1

Widać było formę fizyczna ale nie ma się co dziwić, w weekend wystawili rezerwy i łatwo wygrali 2-0 a my do ostatniej minuty męczyliśmy się z Sociedad

4

Ładna lekcje futbolu dostaliśmy, W ataku biegają Mbaye i Mayulu i nas klepią jak chcą, no cóż podnieść się i przed przerwą utrzymać fotel lidera w La Liga

9

Hansi zmianami to przegrał, jak można spuścić Rashforda i Pedriego

1

Nie mamy podjazdu do PSG I koniec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?