Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten Olmo No ja pierdol......
0
Nie zasługujemy na NIC
0
Hahaahaha ale nas pressuja
0
Flicku gdzie Ronny
1
Ale tragedia nie potrafimy wyjść spod pressingu Sevilli
4
Mieliśmy wyjść na 2 połowę naładowali a gramy tak samo jak w 1 HAHAHA
0
Kounde się od każdego odbija XD
2
Brawoooo do szatni
0
@ali3gator Nic nie daje XDDD
4
Nawet Pedri dzisiaj tragiczny
0
Lewy jaka pokraka hahahaah
1
Lewy Ferran Martin w skladzie co wy oczekujecie? XDDDD
1
I podania do tyłu cały czas, taktycznie nie istniejemy
0
Hahaahahahaah Rashford
4
Ale my jesteśmy tragiczni, nie potrafimy nic zrobić. I bardzo dobrze na nic nie zasługujemy z taką obrzydliwa gra
0
Brawo Kounde jesteśmy tragiczni
0
@VAMOS1899LaMasia Bez Yamala i Raphy będzie bardzo ciężko
4
Marcelino jaka mine zrobił to czerwie obrońcy, spoko nie pierwszy raz z Realem taki mecz przerobisz.
5
Naprawdę Topka mecz zabity dlatego że Męczennik zanurkował a sedzia nie ma jaj
2
Idźcie z tą ustawiona liga, każdy kontakt to już kartka i karny dla Realu
2
Co HAHAHAHAHAAH nic mu nie zrobił XDD
0
Co ten Villareal robi XDD
4
Przecież gdyby Yamal się tak przewrócił to sedzia kazałby mu wstawać i nie symulować XD
0
Co oni robią XDD
1
Boczni obrońcy Villarealu masakra
1
Co to za skład wystawił Marcelino XD
1
Widać było formę fizyczna ale nie ma się co dziwić, w weekend wystawili rezerwy i łatwo wygrali 2-0 a my do ostatniej minuty męczyliśmy się z Sociedad
4
Ładna lekcje futbolu dostaliśmy, W ataku biegają Mbaye i Mayulu i nas klepią jak chcą, no cóż podnieść się i przed przerwą utrzymać fotel lidera w La Liga
9
Hansi zmianami to przegrał, jak można spuścić Rashforda i Pedriego
1
Nie mamy podjazdu do PSG I koniec.