4

Módlmy się o to żeby tutaj się z 4-0 nie skończyło XD

0

Ale my jesteśmy fatalni XDDDD

0

Yamal ty miałeś jaja pokazać XDDDDD

1

Tak grać to aż wstyd

0

Co za padlina panowie

1

Co ten Cubarsi odpierdziela

4

Jestem dzisiaj dużym pesymista ale wierzę że damy radę, obrona dziurawa niesamowice tylko impotencja Mbappe czy Viniucusa może nas tutaj ochronić. VEB

0

Ferran jutro w 1 składzie?

4

Ale ten Bayern chodzi 13/13 zwycięstw w tym już 1 Puchar. Olise Kane Diaz Kimmich rządzą i dziela, teraz następne 2 kolejki LM z PSG I Arsenalem więc to będzie wyzwanie.

6

Soto Grado na klasyk XDDDDDDD, Florentino odpalił swoje najpotężniejsze działa

0

Jaga prowadzi z ekipa która wpakowała 3 gole triumfatora LM ale Jaja

7

Co to było XDDDDDD

0

Ale dostaniemy oklep od tego Realu

1

Ale Real Ma luz dojścia do pola karnego i oddawania strzałów

0

Juventus sam się o to prosił

1

Czy kogoś to dziwi?

0

Ale ten Courtois mnie irytuje

1

Przecież to nie jest niemożliwe

0

Kane kosmiczny sezon a to dopiero Październik XD

0

Te Atletico to jakaś porażka HAHAHA

2

Julian chodź do nas

0

Ostatnio Arsenal w bardzo dobrej formie, w LM zapowiada się 9/9 PKT w tym 0 straconych goli a w lidze 3 PKT przewagi, może to faktycznie ten sezon XD

1

Nuno Mendes gol i asysta co za Kot

1

@Barcaa12 Ten gość jest Kibiciem Realu więc mnie to nie dziwi XD

2

Rashy piękny jesteś

1

Uderz w 1 synu mój

0

Yamal wróć proszę

1

Ten komentator to jakiś ukryty Fan Olimpiacosu HAHAAH

0

Przecież to musi być karny

0

Hahahaahahhaah No co za żenada z tym sedzia XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?