1

Ale my jesteśmy woli w ataku, ale nie ma co się dziwić jak Lewy i Ferran tam są

1

Nie no Jak Pedri schodzi, Flicka ufam tobie

0

Serio Pedri schodzi ajajajaaj

2

Olmo to podanie na pusta potrzebuje żeby gola strzelić

4

Ta sytuacja Olmo się zemści na 100%

0

Jakim cudem Olmooo

0

Chłopaku odpuść te wolne

0

Olmo do bazy nie moge na niego patrzeć

0

Obudźmy się bo gol dla PSG wisi w powietrzu

1

Co my robimy PSG to kontroluje jak chce

0

Ekipa z Mayulu i Mbaye nie może nas klepać jak chcą

1

Mbaye i Maylulu nas robią, na litość boska

2

Jezu co oni robią w tej obronie

2

Frenkie mógł tutaj czerwo wyrywać, atak na Achillesa od tyłu

1

Hahahaahah nie ma karnego

0

Czemuuuuuuuuu kurde

0

Mayulu i Mbaye na ataku

2

Kane i Mbappe w tym sezonie to są jacyś kosmici, co to są za liczby WOW

0

Ale rozklepali Wow

7

W 2 stronę zgadnijcie jakby było HAHAHAH

0

Niesamowity luz ma Mbappe

1

Mbappe co ma formę w tym sezonie

18

3/3 gole Realu w tej edycji LM to rzuty karne XDD

2

Szkoda że Paryż nie gra w Full składzie, ten mecz pokazałby ile nam brakuje do obecnie najlepszej ekipy na świecie.

0

A szkoda gadać na taką gre, a w środę gramy z PSG mamy przerąbane

0

Matko boska co my gramy XDD

0

Wymiary Są inne niż na Johan Cruyff Arena czy to po prostu kamera?

0

I znowu te Monjuic ehhhhhhh

0

Tak patrzę to Sociedad też nie wystawił najlepszego składu, Kubo, Mendez, Soler, Sucic na ławce.

1

Ale zrobił skład Hansi, no cóż jak słabo będzie wyglądać 1 połowa to Yamal Olmo I Ferran się zameldują. VISCA BARCA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?