Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale my jesteśmy woli w ataku, ale nie ma co się dziwić jak Lewy i Ferran tam są
1
Nie no Jak Pedri schodzi, Flicka ufam tobie
0
Serio Pedri schodzi ajajajaaj
2
Olmo to podanie na pusta potrzebuje żeby gola strzelić
4
Ta sytuacja Olmo się zemści na 100%
0
Jakim cudem Olmooo
0
Chłopaku odpuść te wolne
0
Olmo do bazy nie moge na niego patrzeć
0
Obudźmy się bo gol dla PSG wisi w powietrzu
1
Co my robimy PSG to kontroluje jak chce
0
Ekipa z Mayulu i Mbaye nie może nas klepać jak chcą
1
Mbaye i Maylulu nas robią, na litość boska
2
Jezu co oni robią w tej obronie
2
Frenkie mógł tutaj czerwo wyrywać, atak na Achillesa od tyłu
1
Hahahaahah nie ma karnego
0
Czemuuuuuuuuu kurde
0
Mayulu i Mbaye na ataku
2
Kane i Mbappe w tym sezonie to są jacyś kosmici, co to są za liczby WOW
0
Ale rozklepali Wow
7
W 2 stronę zgadnijcie jakby było HAHAHAH
0
Niesamowity luz ma Mbappe
1
Mbappe co ma formę w tym sezonie
18
3/3 gole Realu w tej edycji LM to rzuty karne XDD
2
Szkoda że Paryż nie gra w Full składzie, ten mecz pokazałby ile nam brakuje do obecnie najlepszej ekipy na świecie.
0
A szkoda gadać na taką gre, a w środę gramy z PSG mamy przerąbane
0
Matko boska co my gramy XDD
0
Wymiary Są inne niż na Johan Cruyff Arena czy to po prostu kamera?
0
I znowu te Monjuic ehhhhhhh
0
Tak patrzę to Sociedad też nie wystawił najlepszego składu, Kubo, Mendez, Soler, Sucic na ławce.
1
Ale zrobił skład Hansi, no cóż jak słabo będzie wyglądać 1 połowa to Yamal Olmo I Ferran się zameldują. VISCA BARCA