1

Yamal dzisiaj jest okropny

0

Słabo jak narazie to wygląda

1

Kurde Lewy musisz

0

Świetny jest ten Karl

1

Aż się dziwnie będzie patrzyło na Liverpool bez Króla Egiptu.

4

Kręcidło, Laboga, Orłowski co to są za komentatorzy XD W PL są świetni a Eleven już dawno odjechało Canal Plus.

6

Największą bekę mam z Rodrygo który od 32 meczów gola nie strzelił i z ryjem do sędziego wyskakuje HAHAA

1

Ciekawe czy klipy z tego meczu Real załączy do raportu Negreiry i wyślę je do Fifa XDDDD

4

Brrrrrr Zima w Madrycie HAHAHAHAHA

0

A Pan Rodrygo dlaczego Czerwonej nie dostał? XDDD z japa do sędziego

0

Takkkkkkkkk Celta HAHAHA

0

Kocham tego Arbitra

0

Celta prosi się o gola na 1-1

0

Ta Celta też gra mega przeciętnie XD

0

Ale się kładą boże święty HAHAHAAH

0

Kurde Jutgla szybciej

0

Mbappe to ładuje mówię wam

0

Celta pobudka proszę was

1

Real lepiej gra w 10 niż w 11 XD

5

Błagam Celta bez frajerstwa

0

Ale się kładzie ten Mbappe XD

0

Nie ma co się podniecać dopiero 57 Minuta.

0

Ale piękna brameczka Celty

0

Celta czasami ładnie potrafi wyjść tylko ten Duran to tragiczny jak na razie XD

0

Ładny pass Viniciusa HAHA

1

Ta Celta jest mega słaba

4

Ale ten Rudiger jest boiskowym Śmieciem

0

Kurde Szkoda Edera więzadła sezon po sezonie a teraz dwugłowy.

0

Ojjj Eder mógł doznać kontuzji

1

@fejkenq Same ciekawe kluby z PL dali na sobotę a w niedziele stypa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?