Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Yamal dzisiaj jest okropny
0
Słabo jak narazie to wygląda
1
Kurde Lewy musisz
0
Świetny jest ten Karl
1
Aż się dziwnie będzie patrzyło na Liverpool bez Króla Egiptu.
4
Kręcidło, Laboga, Orłowski co to są za komentatorzy XD W PL są świetni a Eleven już dawno odjechało Canal Plus.
6
Największą bekę mam z Rodrygo który od 32 meczów gola nie strzelił i z ryjem do sędziego wyskakuje HAHAA
1
Ciekawe czy klipy z tego meczu Real załączy do raportu Negreiry i wyślę je do Fifa XDDDD
4
Brrrrrr Zima w Madrycie HAHAHAHAHA
0
A Pan Rodrygo dlaczego Czerwonej nie dostał? XDDD z japa do sędziego
0
Takkkkkkkkk Celta HAHAHA
0
Kocham tego Arbitra
0
Celta prosi się o gola na 1-1
0
Ta Celta też gra mega przeciętnie XD
0
Ale się kładą boże święty HAHAHAAH
0
Kurde Jutgla szybciej
0
Mbappe to ładuje mówię wam
0
Celta pobudka proszę was
1
Real lepiej gra w 10 niż w 11 XD
5
Błagam Celta bez frajerstwa
0
Ale się kładzie ten Mbappe XD
0
Nie ma co się podniecać dopiero 57 Minuta.
0
Ale piękna brameczka Celty
0
Celta czasami ładnie potrafi wyjść tylko ten Duran to tragiczny jak na razie XD
0
Ładny pass Viniciusa HAHA
1
Ta Celta jest mega słaba
4
Ale ten Rudiger jest boiskowym Śmieciem
0
Kurde Szkoda Edera więzadła sezon po sezonie a teraz dwugłowy.
0
Ojjj Eder mógł doznać kontuzji
1
@fejkenq Same ciekawe kluby z PL dali na sobotę a w niedziele stypa