2

Jezuuuuu Pep co się w Tuchela bawi XD

0

City niesamowicie prosi się o gola na 2-2

0

Bernardo przy akcji Bellinghama 3 razy próbował skuteczny wślizg zrobić XD

2

Savinho i Bernardo Co to są za kloce HAHA

0

Bernardo to jakaś porażka

1

Tymi zmianami Pep przegra ten mecz

1

Nie no Savinho na Real XDDDD

0

Pep znów kombinuje XDD

0

I tak coś czuję Wygrana Realu

0

Posiadanie takiego bramkarza powinno być nie legalne

2

Ten Bernardo to taki kretyn XD

0

Ten bramkarz jest porąbany

0

Madueke> Saka fakty

0

To City gra tak słabo że boję się wejścia Kyliana XD

4

Ale to jest Kot w tej bramce

0

Karny 100% przecież

0

Przecież to jest karny

0

Pep ściągnij tego Bernardo Jezu Chryste

2

Jak już to Rudiger Faulował

1

Jak oni to anulują XDDD

0

Ale Thibo to zepsuł

0

Statyści dzisiaj graja przeciwko Realowi XD

1

Ale to City jest tragiczne boże święty

3

Typowe City na Bernabeu przyjezdża żeby dostać w łeb

2

Bernardo Silva co to jest za leszcz XDDD

4

Pep robi to taktycznie daje grać dobra piłkę Realowi żeby Xabiego nie zwolili

2

Pep wystawił takie drewna w pomocy a Rijnders siedzi na ławce XD

0

Co ten Foden odwala na tym boisku XDDD

3

Ładnie City obsrane

0

Ten burak niemiecki zawsze musi kogoś kopnąć bez powodu TFU

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?